Solid-State Drive (SSD) - pagina 11 716 produse

ProdusPrețReducere
SSD Western Digital Blue SA510 500GB SATA-III M.2 2280 SSD Western Digital Blue SA510 500GB SATA-III M.2 2280Western Digital 888,99 lei - Vezi oferta
SSD Western Digital Black SN7100, 500GB, PCIe Gen 4.0, M.2 SSD Western Digital Black SN7100, 500GB, PCIe Gen 4.0, M.2Western Digital 890,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern Silicon Power DS72, 500GB, USB-A / Type-C 3.2 (Negru/Rosu) SSD Extern Silicon Power DS72, 500GB, USB-A / Type-C 3.2 (Negru/Rosu)Silicon Power 899,99 lei - Vezi oferta
SSD GOODRAM PX600, 1TB, M.2 2280, PCIe 4.0 x4, NVMe SSD GOODRAM PX600, 1TB, M.2 2280, PCIe 4.0 x4, NVMeGOODRAM 899,99 lei - Vezi oferta
SSD MSI Spatium M470 PRO, 1 TB, PCIe 4.0 x4 (NVMe) SSD MSI Spatium M470 PRO, 1 TB, PCIe 4.0 x4 (NVMe)MSI 899,99 lei - Vezi oferta
SSD Samsung 980 500GB PCI Express 3.0 x4 M.2 2280 SSD Samsung 980 500GB PCI Express 3.0 x4 M.2 2280Samsung 899,99 lei - Vezi oferta
SSD Western Digital Black SN7100, 1TB, PCIe Gen 4.0, M.2 SSD Western Digital Black SN7100, 1TB, PCIe Gen 4.0, M.2Western Digital 899,99 lei - Vezi oferta
SSD Western Digital Blue SN5100, 1TB, PCIe Gen 4.0 x4, M.2 NVMe SSD Western Digital Blue SN5100, 1TB, PCIe Gen 4.0 x4, M.2 NVMeWestern Digital 903,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern ADATA SE880 Portable, 1TB, USB-C (Gri) SSD Extern ADATA SE880 Portable, 1TB, USB-C (Gri)ADATA 907,99 lei - Vezi oferta
SSD Kioxia Exceria Pro, 1TB, M.2 2280, PCIe 4x4 NVMe SSD Kioxia Exceria Pro, 1TB, M.2 2280, PCIe 4x4 NVMeKioxia 908,99 lei - Vezi oferta
SSD Patriot Viper P320, M.2 PCIe Gen3 x4, NVMe, 1TB SSD Patriot Viper P320, M.2 PCIe Gen3 x4, NVMe, 1TBPatriot 908,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern ADATA SE920, 1TB, USB4 Type-C (Negru) SSD Extern ADATA SE920, 1TB, USB4 Type-C (Negru)ADATA 909,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern Crucial X9 Portable, 1TB, USB-C 3.2 Gen2 SSD Extern Crucial X9 Portable, 1TB, USB-C 3.2 Gen2Crucial 910,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern ADATA SD810 1TB, USB Type-C 3.2 (Negru) SSD Extern ADATA SD810 1TB, USB Type-C 3.2 (Negru)ADATA 933,99 lei - Vezi oferta
SSD Patriot P400 Lite, 1TB, M.2 2280, PCI Express 4.0 x4, NVMe 1.4 SSD Patriot P400 Lite, 1TB, M.2 2280, PCI Express 4.0 x4, NVMe 1.4Patriot 935,99 lei - Vezi oferta
SSD Silicon Power US75, 1TB, M.2 2280, PCI Express 4.0 x4 , NVMe 1.4 SSD Silicon Power US75, 1TB, M.2 2280, PCI Express 4.0 x4 , NVMe 1.4Silicon Power 935,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern Crucial X9 Pro, 2TB, USB-C 3.2 Gen2 (Gri) SSD Extern Crucial X9 Pro, 2TB, USB-C 3.2 Gen2 (Gri)Crucial 945,99 lei - Vezi oferta
SSD Kioxia LSF10Z001TG8, 1TB, M.2 PCI Express 4.0 x4, NVMe SSD Kioxia LSF10Z001TG8, 1TB, M.2 PCI Express 4.0 x4, NVMeKioxia 949,99 lei - Vezi oferta
SSD Verbatim Pocket, 1TB, USB-C (Alb) SSD Verbatim Pocket, 1TB, USB-C (Alb)Verbatim 949,99 lei - Vezi oferta
SSD Crucial BX500, 1TB, Sata III, 2,5inch SSD Crucial BX500, 1TB, Sata III, 2,5inchCrucial 976,99 lei - Vezi oferta
SSD Kioxia Exceria PLUS G4, 1TB, M.2, PCIe 5.0 x4, NVMe SSD Kioxia Exceria PLUS G4, 1TB, M.2, PCIe 5.0 x4, NVMeKioxia 977,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern ADATA SC740 1TB, USB Type-C 3.2 (Negru) SSD Extern ADATA SC740 1TB, USB Type-C 3.2 (Negru)ADATA 979,99 lei - Vezi oferta
SSD Crucial T500, 1TB, M.2 2280, PCIe NVMe 4.0, Radiator SSD Crucial T500, 1TB, M.2 2280, PCIe NVMe 4.0, RadiatorCrucial 983,99 lei - Vezi oferta
SSD GIGABYTE Gen4 4000E, 1 TB, PCIe 4.0, M.2 2280 SSD GIGABYTE Gen4 4000E, 1 TB, PCIe 4.0, M.2 2280GIGABYTE 986,99 lei - Vezi oferta
SSD Crucial P310, 1TB, PCI Express 4.0 x4, M.2 2280 SSD Crucial P310, 1TB, PCI Express 4.0 x4, M.2 2280Crucial 987,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern Crucial Pro X10 1TB, USB 3.2 Type-C (Albastru) SSD Extern Crucial Pro X10 1TB, USB 3.2 Type-C (Albastru)Crucial 987,99 lei - Vezi oferta
​SSD extern Verbatim Pocket, 1TB, USB 3.2 Gen 2 (Negru/Portocaliu) ​SSD extern Verbatim Pocket, 1TB, USB 3.2 Gen 2 (Negru/Portocaliu)Verbatim 987,99 lei - Vezi oferta
SSD Kioxia EXCERIA G3, 1TB, M.2 2280, PCIe 5.0 SSD Kioxia EXCERIA G3, 1TB, M.2 2280, PCIe 5.0Kioxia 987,99 lei - Vezi oferta
SSD Kioxia Exceria Plus G3, 1TB, M.2 2280, PCIe Gen4, x4 NVMe 1.4 SSD Kioxia Exceria Plus G3, 1TB, M.2 2280, PCIe Gen4, x4 NVMe 1.4Kioxia 988,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern Transcend ESD310P, 512GB, USB-C 3.2 Gen 2x1 (Roz) SSD Extern Transcend ESD310P, 512GB, USB-C 3.2 Gen 2x1 (Roz)Transcend 989,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern Transcend ESD310S, 512GB, USB-C 3.2 Gen 2x1 SSD Extern Transcend ESD310S, 512GB, USB-C 3.2 Gen 2x1Transcend 989,99 lei - Vezi oferta
SSD Crucial P510 2TB PCIe Express 5.0 x4 M.2 2280 SSD Crucial P510 2TB PCIe Express 5.0 x4 M.2 2280Crucial 993,99 lei - Vezi oferta
SSD Crucial T500, 1TB, M.2 2280, PCIe NVMe 4.0 SSD Crucial T500, 1TB, M.2 2280, PCIe NVMe 4.0Crucial 999,99 lei - Vezi oferta
SSD EMTEC X300 Power Pro, 1 TB, PCIe Gen 3.0 x 4 NVMe, M.2 2280 SSD EMTEC X300 Power Pro, 1 TB, PCIe Gen 3.0 x 4 NVMe, M.2 2280Emtec 999,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern Samsung T7, 1TB, USB type-C 3.2 (Negru) SSD Extern Samsung T7, 1TB, USB type-C 3.2 (Negru)Samsung 999,99 lei - Vezi oferta
SSD SanDisk Extreme Portable V2, 500GB, USB-C (Negru) SSD SanDisk Extreme Portable V2, 500GB, USB-C (Negru)SanDisk 999,99 lei - Vezi oferta
Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii