Solid-State Drive (SSD) - pagina 19 716 produse

ProdusPrețReducere
SSD Western Digital Red SN700 2TB PCI Express 3.0 x4 M.2 2280 SSD Western Digital Red SN700 2TB PCI Express 3.0 x4 M.2 2280Western Digital 2.970,99 lei - Vezi oferta
SSD GOODRAM PX700, 4TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 SSD GOODRAM PX700, 4TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4GOODRAM 2.973,99 lei - Vezi oferta
SSD Lenovo OPAL2 1TB, M.2 2280, NVMe PCIe 4.0 SSD Lenovo OPAL2 1TB, M.2 2280, NVMe PCIe 4.0Lenovo 2.999,99 lei - Vezi oferta
SSD Transcend 430S, 1TB, M.2 2242, SATA III SSD Transcend 430S, 1TB, M.2 2242, SATA IIITranscend 2.999,99 lei - Vezi oferta
SSD Crucial T710, 4TB, PCIe 5.0 x4, M.2 2280 SSD Crucial T710, 4TB, PCIe 5.0 x4, M.2 2280Crucial 3.048,99 lei - Vezi oferta
SSD Crucial P310, 4TB, PCI Express 4.0 x4, M.2 2280 SSD Crucial P310, 4TB, PCI Express 4.0 x4, M.2 2280Crucial 3.099,99 lei - Vezi oferta
SSD Crucial T500 Heatsink, 4TB, PCI Express 4.0 x4, M.2 2280 SSD Crucial T500 Heatsink, 4TB, PCI Express 4.0 x4, M.2 2280Crucial 3.167,99 lei - Vezi oferta
SSD Kingston DC600M, 480GB, 2.5inch, SATA III, 6Gbps SSD Kingston DC600M, 480GB, 2.5inch, SATA III, 6GbpsKingston 3.199,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern Samsung T7, 4TB, USB type-C 3.2 (Negru) SSD Extern Samsung T7, 4TB, USB type-C 3.2 (Negru)Samsung 3.216,99 lei - Vezi oferta
SSD Kingston DC600ME, 480GB, SATA III, 2.5inch SSD Kingston DC600ME, 480GB, SATA III, 2.5inchKingston 3.246,99 lei - Vezi oferta
SSD Transcend MTE250H, 2TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe, Radiator SSD Transcend MTE250H, 2TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe, RadiatorTranscend 3.269,99 lei - Vezi oferta
SSD Lexar Lexar® Professional NM1090 PRO 4TB PCI Express 5.0 x4 M.2 2280 SSD Lexar Lexar® Professional NM1090 PRO 4TB PCI Express 5.0 x4 M.2 2280Lexar 3.279,99 lei - Vezi oferta
SSD Western Digital SN8100 HeatSink, 4TB M.2 2280, PCIe Gen5 x4 NVMe SSD Western Digital SN8100 HeatSink, 4TB M.2 2280, PCIe Gen5 x4 NVMeWestern Digital 3.299,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern SanDisk Extreme Pro, 4TB, USB-C (Negru) SSD Extern SanDisk Extreme Pro, 4TB, USB-C (Negru)SanDisk 3.326,99 lei - Vezi oferta
SSD Western Digital Black SN8100, 4TB, PCI Express 5.0 x4, M.2 2280 SSD Western Digital Black SN8100, 4TB, PCI Express 5.0 x4, M.2 2280Western Digital 3.349,99 lei - Vezi oferta
SSD Samsung 870 EVO 2TB SATA-III 2.5inch SSD Samsung 870 EVO 2TB SATA-III 2.5inchSamsung 3.374,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern Lexar Professional SL600, 4TB, USB 3.2 Gen 2x2, 2000 MB/s, V-NAND UASP SSD Extern Lexar Professional SL600, 4TB, USB 3.2 Gen 2x2, 2000 MB/s, V-NAND UASPLexar 3.399,99 lei - Vezi oferta
SSD Kingston Fury Renegade G5, 4TB, PCI Express 5.0 x4, M.2 2280 SSD Kingston Fury Renegade G5, 4TB, PCI Express 5.0 x4, M.2 2280Kingston 3.399,99 lei - Vezi oferta
SSD Samsung 990 PRO 4TB, PCIe Gen 4.0 x4, NVMe, M.2. SSD Samsung 990 PRO 4TB, PCIe Gen 4.0 x4, NVMe, M.2.Samsung 3.399,99 lei - Vezi oferta
SSD Silicon Power UD90, 4TB, M.2 PCIe Gen4x4, NVMe 1.4 SSD Silicon Power UD90, 4TB, M.2 PCIe Gen4x4, NVMe 1.4Silicon Power 3.399,99 lei - Vezi oferta
SSD Western Digital Black SN850X 8TB PCI Express 4.0 x4 M.2 2280 SSD Western Digital Black SN850X 8TB PCI Express 4.0 x4 M.2 2280Western Digital 3.436,99 lei - Vezi oferta
SSD Samsung 990 Evo Plus, 4TB, M.2 2280, PCIe 4.0 x4 / 5.0 x2, NVMe 2.0 SSD Samsung 990 Evo Plus, 4TB, M.2 2280, PCIe 4.0 x4 / 5.0 x2, NVMe 2.0Samsung 3.478,99 lei - Vezi oferta
SSD Transcend TS2TMTE410S, 2TB, M.2 2242, PCIe Gen4 x4 SSD Transcend TS2TMTE410S, 2TB, M.2 2242, PCIe Gen4 x4Transcend 3.478,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern Seagate Storage Expansion Card 2TB, pentru Xbox Series X/S SSD Extern Seagate Storage Expansion Card 2TB, pentru Xbox Series X/SSeagate 3.527,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern Crucial Pro X10 4TB, USB 3.2 Type-C (Negru) SSD Extern Crucial Pro X10 4TB, USB 3.2 Type-C (Negru)Crucial 3.549,99 lei - Vezi oferta
SSD Crucial T700, 4TB, PCI Express 5.0 x4, NVMe 2.0 SSD Crucial T700, 4TB, PCI Express 5.0 x4, NVMe 2.0Crucial 3.561,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern ADATA SD810 4TB, USB Type-C 3.2 (Negru) SSD Extern ADATA SD810 4TB, USB Type-C 3.2 (Negru)ADATA 3.599,99 lei - Vezi oferta
SSD Kingston, DC600M, 960GB, 2.5inch, SATA III, 6Gbps SSD Kingston, DC600M, 960GB, 2.5inch, SATA III, 6GbpsKingston 3.657,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern Transcend ESD410C Portable, 2TB, USB Type-C/A 20Gbps SSD Extern Transcend ESD410C Portable, 2TB, USB Type-C/A 20GbpsTranscend 3.699,99 lei - Vezi oferta
SSD Transcend M.2 MTE110S, 2TB, M.2 2280, PCIe Gen3 x4 NVMe SSD Transcend M.2 MTE110S, 2TB, M.2 2280, PCIe Gen3 x4 NVMeTranscend 3.757,99 lei - Vezi oferta
Solid-State Drive (SSD) Corsair MP600 ELITE 2TB, Gen4 PCIe x4 NVMe M.2 SSD Solid-State Drive (SSD) Corsair MP600 ELITE 2TB, Gen4 PCIe x4 NVMe M.2 SSDCorsair 3.852,98 lei - Vezi oferta
SSD CORSAIR Force Series MP600 PRO LPX, 2TB, M.2 2280, PCIe 4.0 x4, NVMe 1.4, 3D TLC, Radiator SSD CORSAIR Force Series MP600 PRO LPX, 2TB, M.2 2280, PCIe 4.0 x4, NVMe 1.4, 3D TLC, RadiatorCorsair 3.852,98 lei - Vezi oferta
SSD Corsair MP600 PRO LPX 2TB NVMe M.2 2280 SSD Corsair MP600 PRO LPX 2TB NVMe M.2 2280Corsair 3.852,98 lei - Vezi oferta
SSD GIGABYTE AORUS Gen5 14000, 4TB, M.2 2280, NVMe 2.0 SSD GIGABYTE AORUS Gen5 14000, 4TB, M.2 2280, NVMe 2.0GIGABYTE 3.872,99 lei - Vezi oferta
SSD ADATA XPG MARS 980 Blade, 4TB, PCIe 5.0 x4, M2 SSD ADATA XPG MARS 980 Blade, 4TB, PCIe 5.0 x4, M2ADATA 3.875,99 lei - Vezi oferta
SSD Extern Transcend ESD265C Portable, 2TB, USB 10Gbps, Type-C SSD Extern Transcend ESD265C Portable, 2TB, USB 10Gbps, Type-CTranscend 3.875,99 lei - Vezi oferta
Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii