Componente PC - pagina 81 3.956 produse

ProdusPrețReducere
Patriot Memorie RAM Patriot Signature Line 32GB DDR4 2666MHz CL19 1.2v Patriot Memorie RAM Patriot Signature Line 32GB DDR4 2666MHz CL19 1.2vPatriot 2.378,99 lei - Vezi oferta
CORSAIR Unitate SSD CORSAIR MP600 ELITE, Capacitate 1TB, PCIe Gen4 x4, NVMe, M.2 2280, Alb CORSAIR Unitate SSD CORSAIR MP600 ELITE, Capacitate 1TB, PCIe Gen4 x4, NVMe, M.2 2280, AlbCORSAIR 2.379,99 lei - Vezi oferta
Dell SSD Server Dell 345-BGVP-05, 480GB, SATA III, 2.5 Hot-Plug Dell SSD Server Dell 345-BGVP-05, 480GB, SATA III, 2.5 Hot-PlugDell 2.379,99 lei - Vezi oferta
Samsung Unitate SSD Samsung 9100 PRO, Capacitate 2TB, Format M.2 2280, PCI Express 5.0, MZ-VAP2T0BW Samsung Unitate SSD Samsung 9100 PRO, Capacitate 2TB, Format M.2 2280, PCI Express 5.0, MZ-VAP2T0BWSamsung 2.384,99 lei - Vezi oferta
Kingston MEMORIE RAM KINGSTON, Tip DDR5, Capacitate 32GB, 5600 MHz, CL46, DIMM, KVR56U46BD8-32 Kingston MEMORIE RAM KINGSTON, Tip DDR5, Capacitate 32GB, 5600 MHz, CL46, DIMM, KVR56U46BD8-32Kingston 2.386,46 lei - Vezi oferta
Western Digital HDD Western Digital Red Pro, 8 TB, 7200 rpm, 256 mb, NAS, SATA-III 6 Gbps, 3.5 Western Digital HDD Western Digital Red Pro, 8 TB, 7200 rpm, 256 mb, NAS, SATA-III 6 Gbps, 3.5Western Digital 2.388,88 lei - Vezi oferta
CORSAIR Memorie RAM Corsair Vengeance LPX White 32GB, DDR4, 3200MHz, CL16, Dual Channel Kit CORSAIR Memorie RAM Corsair Vengeance LPX White 32GB, DDR4, 3200MHz, CL16, Dual Channel KitCORSAIR 2.389,99 lei - Vezi oferta
Western Digital WESTERN DIGITAL SSD SATA2.5 1TB/RED WDS100T1R0A WDC Western Digital WESTERN DIGITAL SSD SATA2.5 1TB/RED WDS100T1R0A WDCWestern Digital 2.390,99 lei - Vezi oferta
Kingston Memorie Kingston FURY Beast White 32GB DDR5, EXPO, 5600MT/s, CL36 Kingston Memorie Kingston FURY Beast White 32GB DDR5, EXPO, 5600MT/s, CL36Kingston 2.392,51 lei - Vezi oferta
Asus Placa Video ASUS GeForce RTX 5060 DUAL OC 8GB, graphics card DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1 Asus Placa Video ASUS GeForce RTX 5060 DUAL OC 8GB, graphics card DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1Asus 2.392,99 lei - Vezi oferta
Kingston Memorie Kingston Fury Beast RGB 32GB (1x32GB), 5600MHz, DDR5, CL36, DIMM Kingston Memorie Kingston Fury Beast RGB 32GB (1x32GB), 5600MHz, DDR5, CL36, DIMMKingston 2.392,99 lei - Vezi oferta
Adata Memorie ADATA 32GB DDR5 5600MHz CL46 Adata Memorie ADATA 32GB DDR5 5600MHz CL46Adata 2.394,99 lei - Vezi oferta
CRUCIAL SSD intern CRUCIAL T705, Capacitate 2 TB, Viteza de citire/scriere 14500/12700 MBps, PCIe 5.0, M.2, CT2000T705SSD3 CRUCIAL SSD intern CRUCIAL T705, Capacitate 2 TB, Viteza de citire/scriere 14500/12700 MBps, PCIe 5.0, M.2, CT2000T705SSD3CRUCIAL 2.394,99 lei - Vezi oferta
Asus Placa Video ASUS TUF GAMING GEFORCE RTX 5060 OC 8GB GDDR7 128 bit, PCIE 5.0, 1x HDMI 3x DP Asus Placa Video ASUS TUF GAMING GEFORCE RTX 5060 OC 8GB GDDR7 128 bit, PCIE 5.0, 1x HDMI 3x DPAsus 2.398,75 lei - Vezi oferta
Seagate Hard Disk Seagate Exos X18 ST10000NM018G, 10TB, 3,5, interfataSATA 6 Gb/s, 7.200 rpm, tehnologie SuperParity, HelioSeal, protectie organica a suprafetei Seagate Hard Disk Seagate Exos X18 ST10000NM018G, 10TB, 3,5, interfataSATA 6 Gb/s, 7.200 rpm, tehnologie SuperParity, HelioSeal, protectie organica a suprafeteiSeagate 2.399,00 lei - Vezi oferta
Biostar Placa video BIOSTAR GeForce RTX 3060 Ti, 8GB, GDDR6, 256bit Biostar Placa video BIOSTAR GeForce RTX 3060 Ti, 8GB, GDDR6, 256bitBiostar 2.403,99 lei - Vezi oferta
Asus Placa de baza Asus Z890-H GAMING WIFI, Intel Z890, Socket LGA 1851, DDR5, Wi-Fi 7 Asus Placa de baza Asus Z890-H GAMING WIFI, Intel Z890, Socket LGA 1851, DDR5, Wi-Fi 7Asus 2.407,20 lei - Vezi oferta
Gigabyte Placa Video GIGABYTE GeForce RTX 5060 TI WINDFORCE OC, 8GB, GDDR7, 128 bit Gigabyte Placa Video GIGABYTE GeForce RTX 5060 TI WINDFORCE OC, 8GB, GDDR7, 128 bitGigabyte 2.414,67 lei - Vezi oferta
Asus Placa de baza ASUS P13R-M, Intel C262, Socket LGA 1700, micro ATX Asus Placa de baza ASUS P13R-M, Intel C262, Socket LGA 1700, micro ATXAsus 2.414,99 lei - Vezi oferta
palit Placa video PALIT GeForce RTX 5060 Ti DUAL OC 8GB 128-Bit GDDR7 DLSS 4.0 palit Placa video PALIT GeForce RTX 5060 Ti DUAL OC 8GB 128-Bit GDDR7 DLSS 4.0palit 2.414,99 lei - Vezi oferta
Zotac Placa video Zotac GeForce RTX 5060 Ti Twin Edge, Memorie 8GB GDDR7, 128-bit, PCIe 5.0, DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1 Zotac Placa video Zotac GeForce RTX 5060 Ti Twin Edge, Memorie 8GB GDDR7, 128-bit, PCIe 5.0, DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1Zotac 2.414,99 lei - Vezi oferta
HP Hard Disk Server HPE Mission Critical 1.2TB, SAS, 2.5inch HP Hard Disk Server HPE Mission Critical 1.2TB, SAS, 2.5inchHP 2.423,99 lei - Vezi oferta
Transcend Memorie server Transcend JetRam 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz CL22 1.2V 1Rx8 2Gx8 Dual Channel Kit Transcend Memorie server Transcend JetRam 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz CL22 1.2V 1Rx8 2Gx8 Dual Channel KitTranscend 2.428,99 lei - Vezi oferta
INTEL Procesor Intel® Core™ i9-12900K Alder Lake, 3.2GHz, 30MB, Socket 1700 INTEL Procesor Intel® Core™ i9-12900K Alder Lake, 3.2GHz, 30MB, Socket 1700INTEL 2.443,83 lei - Vezi oferta
AMD Procesor AMD Ryzen 7 9800X3D, Socket AM5, 4.7 GHz, 96 MB L3, Tray AMD Procesor AMD Ryzen 7 9800X3D, Socket AM5, 4.7 GHz, 96 MB L3, TrayAMD 2.445,09 lei - Vezi oferta
Transcend SSD Transcend 370 Premium Series 128GB SATA-III 2.5 inch Transcend SSD Transcend 370 Premium Series 128GB SATA-III 2.5 inchTranscend 2.446,99 lei - Vezi oferta
Asus Placa Video ASUS PRIME GEFORCE RTX 5060 OC 8GB GDDR7 128 bit, PCIE 5.0, 1x HDMI 3x DP Asus Placa Video ASUS PRIME GEFORCE RTX 5060 OC 8GB GDDR7 128 bit, PCIE 5.0, 1x HDMI 3x DPAsus 2.451,99 lei - Vezi oferta
POWERCOLOR Placa video PowerColor Radeon RX 9060 XT Hellhound 8GB GDDR6 128-bit POWERCOLOR Placa video PowerColor Radeon RX 9060 XT Hellhound 8GB GDDR6 128-bitPOWERCOLOR 2.452,99 lei - Vezi oferta
Gigabyte Placa de baza GIGABYTE B850 AI TOP, AMD B850, AM5, DDR5, ATX Gigabyte Placa de baza GIGABYTE B850 AI TOP, AMD B850, AM5, DDR5, ATXGigabyte 2.454,42 lei - Vezi oferta
MSI SSD MSI Spatium M480 PRO PCIE 4.0 NVME M.2, 2TB, PCI Express 4.0, 3D NAND MSI SSD MSI Spatium M480 PRO PCIE 4.0 NVME M.2, 2TB, PCI Express 4.0, 3D NANDMSI 2.455,99 lei - Vezi oferta
XFX Placa video XFX AMD Radeon RX 9060 XT Swift OC White 8GB, GDDR6, 128 bit XFX Placa video XFX AMD Radeon RX 9060 XT Swift OC White 8GB, GDDR6, 128 bitXFX 2.461,99 lei - Vezi oferta
Asus Placa video ASUS GeForce RTX 3060 DUAL OC V2 12GB GDDR6 192 bit Asus Placa video ASUS GeForce RTX 3060 DUAL OC V2 12GB GDDR6 192 bitAsus 2.462,99 lei - Vezi oferta
Kingston Memorie KINGSTON, DDR5, 5600MT/s, 32GB Kingston Memorie KINGSTON, DDR5, 5600MT/s, 32GBKingston 2.462,99 lei - Vezi oferta
MSI Placa video MSI GeForce RTX 5060 VENTUS 2X OC WHITE 8GB GDDR7 128-bit DLSS 4.0 MSI Placa video MSI GeForce RTX 5060 VENTUS 2X OC WHITE 8GB GDDR7 128-bit DLSS 4.0MSI 2.462,99 lei - Vezi oferta
palit Placa video Palit GeForce RTX 5060 Ti WHITE OC 8GB GDDR7 128-bit DLSS 4.0 palit Placa video Palit GeForce RTX 5060 Ti WHITE OC 8GB GDDR7 128-bit DLSS 4.0palit 2.471,99 lei - Vezi oferta
Lexar SSD Lexar NQ790 4TB PCI Express 4.0 x4 M.2 2280 Lexar SSD Lexar NQ790 4TB PCI Express 4.0 x4 M.2 2280Lexar 2.472,99 lei - Vezi oferta
Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii