 |
Asus Placa de baza ASUS TUF GAMING X870-PRO WIFI7 W NEO, AMD X870, Socket AM5, DDR5, Wi-Fi 7Asus |
2.279,29 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
AMD AMD Ryzen 7 PRO 7745 MPK processorAMD |
2.282,83 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
INTEL Procesor Intel Core i7-14700K, socket 1700, 20 C / 28 T, 2.50 GHz - 5.60 GHz, 33 MB cache, 125 W BX8071514700K S RN3XINTEL |
2.284,19 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
G.SKILL Memorie G.Skill Trident Z5 RGB Intel XMP 3.0, 24GB, DDR5-6000 MHz, CL40G.SKILL |
2.286,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Seagate HDD Seagate Surveillance Skyhawk, 8TB, SATA III, 256MB, 3.5Seagate |
2.286,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
ASROCK Placa de baza ASRock X870E Taichi Lite, eATX, Memorie suportata 256 GB DDR5, Socket AM5, PCIe 5.0ASROCK |
2.287,05 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Verbatim SSD extern Portabil Verbatim Pocket 2 TB, USB-C 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s), cu breloc si suport pentru cablu, Negru-PortocaliuVerbatim |
2.287,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Samsung SSD Samsung MU-PE2T0R/EU, Portabil T7 Shield, 2Tb, USB 3.2, BlueSamsung |
2.299,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Gigabyte Placa video GIGABYTE GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC 8GB GDDR7 128-bit DLSS 4.0Gigabyte |
2.302,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Kingston Memorie Ram, Kingston FURY Renegade BLACK, 32GB 3200MHz, CL16Kingston |
2.303,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
SAPPHIRE Placa video SAPPHIRE PULSE, AMD Radeon RX 9060 XT, 8GB GDDR6, 128 bitSAPPHIRE |
2.305,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
MSI Placa video MSI GeForce RTX 5060 VENTUS 3X OC 8GB GDDR7 128-bit DLSS 4.0, NegruMSI |
2.309,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Samsung Unitate SSD SAMSUNG 9100 PRO, Capacitate 2 TB, Heatsink, NVMe M.2, PCIe 5.0, 14.800 MB/s citire, 13.400 MB/s scriere, SSD intern pentru jocuri si editate videoSamsung |
2.309,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Western Digital 3TB WD PURPLE, SATA 6Gb/s, IntelliPower, 64MB, Surveillance HDDWestern Digital |
2.309,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Gigabyte Placa video GIGABYTE GeForce RTX 5060 WINDFORCE OC 8GB GDDR7 128-bit DLSS 4.0Gigabyte |
2.313,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
MSI Placa video GeForce RTX 5060, 8GB, SHADOW 2X OC MAX VGAMSI |
2.313,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Adata Solid-State Drive (SSD) ADATA XPG GAMMIX S60 Blade Gen.4, 2TB, M.2.Adata |
2.318,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
AMD Procesor AMD Ryzen 9 9900X 4.4 GHz, 76 MB L2 si L3, 120W, socket AM5, TrayAMD |
2.319,86 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
AMD AMD EPYC 4364P processor 4.5 GHz 32 MB L3AMD |
2.323,69 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Samsung Solid State Drive(SSD), Samsung MZ-V9P2T0GW, 2TB M.2, negru|rosuSamsung |
2.325,27 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Western Digital Hdd Av Wd Purple (3.5'', 6tb, 64mb, 5400 Rpm, Sata 6 Gb/S)Western Digital |
2.325,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Western Digital HDD intern WD, 3.5', 6TB, PURPLE, SATA3, IntelliPower (5400rpm), 64MBWestern Digital |
2.325,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Western Digital HDD WD Purple™ 6TB, 256MB cache, SATA-IIIWestern Digital |
2.325,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Western Digital HDD Western Digital Purple 6TB SATA-III 5640RPM 128MBWestern Digital |
2.325,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Western Digital Ssd Western Digital 2TB MyPassport USB 3.2 Gen2 RedWestern Digital |
2.327,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
CRUCIAL Memorie Crucial DDR5 32 GB DIMM 288-pin 5600 MHz PC5-44800CRUCIAL |
2.335,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
AMD Procesor AMD EPYC 4465P, 3.4 GHz pana la 5.4 GHz, Socket AM5, TDP 65 W, TrayAMD |
2.351,56 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Gigabyte Placa video GIGABYTE GeForce RTX 5050 WINDFORCE OC V2 8GB GDDR6 128-bit DLSS 4.0Gigabyte |
2.351,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
CRUCIAL Memorie Crucial 32GB DDR4 3200MHz CL22 Dual Channel KitCRUCIAL |
2.362,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Gigabyte Placa video GIGABYTE GeForce RTX 5060 GAMING OC 8GB 128-Bit GDDR7 DLSS 4.0Gigabyte |
2.367,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Gigabyte Placa Video GIGABYTE RX 9060XT GAMING OC 8GB GDDR6, PCIE 5.0, 2x DP 2x HDMIGigabyte |
2.368,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
CORSAIR Memorie Corsair Vengeance 32GB DDR5 4800MHz CL40 Dual Channel KitCORSAIR |
2.371,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
MSI Placa Video MSI GEFORCE RTX 5060 SHADOW 2X OC, 8GB GDDR7, 128 bit, PCIE 5.0, 3x Displayport, 1x HDMIMSI |
2.371,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Western Digital HDD Intern Western Digital Blue WD120EAGZ. Capacitate HDD: 12 TB, Viteza HDD: 7200 RPM, Dimensiune buffer unitate de stocare: 512 MB, Dimensiune HDD: 3.5, Interfata SATA III, AlbastruWestern Digital |
2.376,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
MSI Placa video MSI GeForce RTX 5060 Ti SHADOW 2X OC PLUS 8GB GDDR7 128-bit DLSS 4.0MSI |
2.377,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Be quiet! Sursa be quiet! Dark Power Pro 13, 80+ Titanium, 1600WBe quiet! |
2.378,99 lei |
- |
Vezi oferta |