
Pepe Jeans
Pepe Jeans PJ3570 909 52 THALIA
199,50 lei399,00 lei-50%
Economisești 199,50 lei
✔ În stoc la optiblu.ro
Despre acest produs
Comandă Pepe Jeans PJ3570 909 52 THALIA produs de Pepe Jeans la optiblu.ro, la 199,50 lei, cu o reducere de 50%. Face parte din categoria Fashion de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
Cu 50% reducere, ajunge de la 399,00 lei la 199,50 lei (economisești 199,50 lei).
De ce să alegi acest produs
La 199,50 lei, Pepe Jeans PJ3570 909 52 THALIA este o opțiune echilibrată ca preț, iar reducerea de 50% o face și mai interesantă.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Ochelari de vedere și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Pepe Jeans - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Pepe Jeans PJ3570 909 52 THALIA?
Pepe Jeans PJ3570 909 52 THALIA costă 199,50 lei, redus cu 50% de la 399,00 lei, la optiblu.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Pepe Jeans PJ3570 909 52 THALIA?
Îl găsești la optiblu.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Pepe Jeans PJ3570 909 52 THALIA reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 50% - 199,50 lei în loc de 399,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Pepe Jeans PJ3570 909 52 THALIA face parte din categoria Fashion, la Ochelari de vedere.
Vezi și
Produse similare

Pepe JeansPepe Jeans PJ3572 106 53 CIRCE
199,50 lei399,00 lei-50%

Pepe JeansPepe Jeans PJ3634 119 51 FARRINGDON
199,50 lei399,00 lei-50%

Pepe JeansPepe Jeans PJ3644 119 55 FINSBURY
199,50 lei399,00 lei-50%

PolaroidPolaroid PLD D398/G J5G 54
199,50 lei399,00 lei-50%

PolaroidPolaroid PLD D404/G 09Q 51
199,50 lei399,00 lei-50%

PolaroidPolaroid PLD D422 807 53
199,50 lei399,00 lei-50%

PolaroidPolaroid PLD D429/G 086 51
199,50 lei399,00 lei-50%

PolaroidPolaroid PLD D429/G 35J 51
199,50 lei399,00 lei-50%

PolaroidPolaroid PLD D446 086 52
199,50 lei399,00 lei-50%

PolaroidPolaroid PLD D459/G 807 52
199,50 lei399,00 lei-50%

PolaroidPolaroid PLD D461/G PJP 50
199,50 lei399,00 lei-50%

PolaroidPolaroid PLD D464 DDB 55
199,50 lei399,00 lei-50%
