Pepe Jeans PJ3572 106 53 CIRCE
Pepe Jeans

Pepe Jeans PJ3572 106 53 CIRCE

199,50 lei399,00 lei-50%

Economisești 199,50 lei

✔ În stoc la optiblu.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Pepe Jeans PJ3572 106 53 CIRCE produs de Pepe Jeans îl găsești în magazinul optiblu.ro, la prețul de 199,50 lei, adică 50% mai puțin. Din gama Fashion, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.

Prețul curent de 199,50 lei înseamnă 50% mai puțin decât 399,00 lei, o economie de 199,50 lei.

De ce să alegi acest produs

La 199,50 lei, Pepe Jeans PJ3572 106 53 CIRCE este o opțiune echilibrată ca preț, iar reducerea de 50% o face și mai interesantă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Ochelari de vedere și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Pepe Jeans - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Pepe Jeans PJ3572 106 53 CIRCE?
Pepe Jeans PJ3572 106 53 CIRCE costă 199,50 lei, redus cu 50% de la 399,00 lei, la optiblu.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Pepe Jeans PJ3572 106 53 CIRCE?
Îl găsești la optiblu.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Pepe Jeans PJ3572 106 53 CIRCE reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 50% - 199,50 lei în loc de 399,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Pepe Jeans PJ3572 106 53 CIRCE face parte din categoria Fashion, la Ochelari de vedere.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii