Ghiozdan Mini Little Travelers Plus, Tiger Family, Camp Time
Tiger Family

Ghiozdan Mini Little Travelers Plus, Tiger Family, Camp Time

139,99 lei199,99 lei-30%

Economisești 60,00 lei

✔ În stoc la noriel.ro

Preț actualizat: 2026-08-09

Despre acest produs

Ghiozdan Mini Little Travelers Plus, Tiger Family, Camp Time produs de Tiger Family are un preț de 139,99 lei, adică 30% mai puțin și poate fi comandat la noriel.ro. Din gama Copii & Jucării, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.

Ghiozdanul Smart Kids Mini Little Travelers Plus, motiv Camp Time de la Tiger Family se evidentiaza prin greutatea sa extrem de redusa, de doar 250 g, si o constructie ergonomic.

Cu 30% reducere, ajunge de la 199,99 lei la 139,99 lei (economisești 60,00 lei).

De ce să alegi acest produs

La 139,99 lei, Ghiozdan Mini Little Travelers Plus, Tiger Family, Camp Time este o opțiune echilibrată ca preț, iar reducerea de 30% o face și mai interesantă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Ghiozdane si genti și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Tiger Family - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Ghiozdan Mini Little Travelers Plus, Tiger Family, Camp Time?
Ghiozdan Mini Little Travelers Plus, Tiger Family, Camp Time costă 139,99 lei, redus cu 30% de la 199,99 lei, la noriel.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Ghiozdan Mini Little Travelers Plus, Tiger Family, Camp Time?
Îl găsești la noriel.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Ghiozdan Mini Little Travelers Plus, Tiger Family, Camp Time reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 30% - 139,99 lei în loc de 199,99 lei.
În ce categorie se încadrează?
Ghiozdan Mini Little Travelers Plus, Tiger Family, Camp Time face parte din categoria Copii & Jucării, la Ghiozdane si genti.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii