Rucsac mini Smart Kids, Tiger Family, Dino Kingdom
Tiger Family

Rucsac mini Smart Kids, Tiger Family, Dino Kingdom

139,99 lei199,99 lei-30%

Economisești 60,00 lei

✔ În stoc la noriel.ro

Preț actualizat: 2026-08-09

Despre acest produs

Rucsac mini Smart Kids, Tiger Family, Dino Kingdom, marca Tiger Family, are un preț de 139,99 lei, cu o reducere de 30% și este disponibil prin partenerul noriel.ro. Îl găsești la Ghiozdane si genti din categoria Copii & Jucării, cu prețuri actualizate.

Rucsacul Smart Kids Buckle Tiger Family se remarca prin greutatea sa extrem de redusa de doar 260 g si un corp flexibil.

Prețul curent de 139,99 lei înseamnă 30% mai puțin decât 199,99 lei, o economie de 60,00 lei.

De ce să alegi acest produs

La 139,99 lei, Rucsac mini Smart Kids, Tiger Family, Dino Kingdom este o opțiune echilibrată ca preț, iar reducerea de 30% o face și mai interesantă.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Ghiozdane si genti și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Produsul poartă marca Tiger Family - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Rucsac mini Smart Kids, Tiger Family, Dino Kingdom?
Rucsac mini Smart Kids, Tiger Family, Dino Kingdom costă 139,99 lei, redus cu 30% de la 199,99 lei, la noriel.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Rucsac mini Smart Kids, Tiger Family, Dino Kingdom?
Îl găsești la noriel.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Rucsac mini Smart Kids, Tiger Family, Dino Kingdom reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 30% - 139,99 lei în loc de 199,99 lei.
În ce categorie se încadrează?
Rucsac mini Smart Kids, Tiger Family, Dino Kingdom face parte din categoria Copii & Jucării, la Ghiozdane si genti.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii