 |
Synology HDD Synology HAT3310-16T, 3.5, 16 TB, Serial ATA IIISynology |
4.092,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
AMD Procesor AMD EPYC model 4564P RAPHAEL 16 Core Socket AM5AMD |
4.101,42 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Kingston Kit dual memorie RAM Kingston FURY Beast RGB, Capacitate DDR5 32GB (2x 16 GB), Frecventa 6400 MHz, CL 32, AlbKingston |
4.103,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Asus Placa video ASUS GeForce RTX 5060 Ti Dual OC 16GB GDDR7 128-bit DLSS 4.0Asus |
4.107,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
G.SKILL Memorie G.SKILL Trident Z5 RGB 32GB (2x16GB) 6600MHz Dual Channel KitG.SKILL |
4.128,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Dell SSD SATA Read Intensive 480 GB ,6Gbps 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR , CUS KitDell |
4.130,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Synology Hard Disk Server Synology HAS5300 12TB, SAS, 3.5inchSynology |
4.139,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
MSI Placa video MSI GeForce RTX 5060 Ti VENTUS 2X OC PLUS, Memorie 16G GDDR7, PCIe 5.0, 128-bit, DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1MSI |
4.152,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Gigabyte Placa video GIGABYTE GeForce RTX™ 5070 WINDFORCE OC SFF, 12GB, GDDR7, 192-bitGigabyte |
4.153,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Patriot SSD Patriot Viper VP4300 1TB, PCI Express 4.0 x4, M.2 2280Patriot |
4.153,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Samsung Solid State Drive SSD Samsung 9100 PRO, 4TB, PCIe Gen 5.0, NVMe, M.2Samsung |
4.166,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
POWERCOLOR Placa video PowerColor Reaper, AMD Radeon RX 9070 Reaper 16 GB, GDDR6, 256 bit, HDMI, Display PortPOWERCOLOR |
4.168,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Adata Memorie ADATA XPG Gammix D10 Black 32GB DDR4 3200MHz CL16 Dual Channel KitAdata |
4.175,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Kingston SSD SATA2.5 960GB 6GB/S/SEDC600ME/960G KINGSTONKingston |
4.184,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
INTEL Procesor Server INTEL Xeon E-2374G 3.70 GHz 8M Cache FC-LGA14A Tray CPUINTEL |
4.190,49 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
SAPPHIRE Placa video SAPPHIRE NITRO+ AMD RADEON™ RX 9070 GAMING OC, 16GB GDDR6, 256-bitSAPPHIRE |
4.197,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
XFX Placa video XFX Radeon RX 9070 Swift OC White Triple 90mm Fan Gaming Edition 16GB GDDR6 256-bitXFX |
4.200,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
G.SKILL Memorie RAM G.SKILL Ripjaws S5, Tip DDR5, Capacitate 32GB, KIT 2x16GB, 6000 MHz, CL32, Alb, K2/6000J3238F16GX2-RS5WG.SKILL |
4.204,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
G.SKILL Memorie G.SKILL TRIDENT NEO RGB, DDR5, 32 GB (2X16GB), 6000MHz, CL30, Kit Dual ChannelG.SKILL |
4.207,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Western Digital Hard Disk 3.5 inch, Western Digital Purple Pro WD241PURP, 24TB, 7200RPM, SATA, 521MBWestern Digital |
4.211,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Gigabyte Placa video GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G, 16GB, GDDR6, 256bit, PCI-E 5.0, 2970 MHz Core Clock, GV-R9070XTGAMING-16GDGigabyte |
4.229,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Samsung SSD 960GB Data Center SSD, 2.5'' 7mm, PCIe Gen4 x4, Read/Write: 6800/4000 MB/s, Random Read/Write IOPS 1000K/180KSamsung |
4.240,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
HP HP 1TB 6G SAS 7.2K rpm SFF (2.5-inch) SC Midline 1yr Warranty Hard Drive - DL160 Gen8, DL320e Gen8,HP |
4.250,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Toshiba Hard Disk Toshiba N300, 18TB, SATA, 512 MB, 3.5inch, BulkToshiba |
4.254,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Kingston Memorie Server Kingston ECC 32GB, DDR4-2666MHz, CL19Kingston |
4.259,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
AMD Procesor server AMD EPYC 7443, Socket SP3, 2.85 GHz, 128 MB L3, TrayAMD |
4.281,70 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Asus Placa video ASUS GeForce RTX 5060 Ti Dual OC WHITE EDITION 16GB GDDR7 128-bit DLSS 4.0Asus |
4.285,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
CORSAIR Memorie RAM Corsair Vengeance 48GB, DDR5, 6000MHz, CL36, Dual Channel KitCORSAIR |
4.290,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Asus Placa video ASUS PRIME GeForce RTX 5060 Ti OC, 16GB, GDDR7, 128bitAsus |
4.293,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Gigabyte Placa video GIGABYTE nVidia GeForce RTX™ 5070 EAGLE OC SFF, 12GB, GDDR7, 192-bitGigabyte |
4.293,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Seagate Hard Disk Seagate IronWolf 8 TB, SATA3, 256 MB cache, 5400rpm, 3.5 inch, 2 bucatiSeagate |
4.298,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
XFX Placa video XFX Radeon RX 9070 Swift OC Triple Fan Gaming Edition White 16GB GDDR6 256-bitXFX |
4.300,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
AMD Placa video profesionala AMD Radeon Pro W7600, 8GB GDDR6AMD |
4.302,87 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
AMD Placa video AMD FIREPRO S400 Synchronization ModuleAMD |
4.302,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Asus Placa de baza Asus ROG Crosshair X870E Apex, ATX cu AMD AM5 Socket, Wi-FiAsus |
4.308,47 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Dell Memorie RAM Dell Memory Upgrade, capacitate 16 GB DDR5 SODIMM, frecventa 5600 MT/s, 1Rx8Dell |
4.317,99 lei |
- |
Vezi oferta |