Componente PC - pagina 78 3.956 produse

ProdusPrețReducere
Gigabyte Placa video GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC, 8GB, GDDR7, 128-bit, DLSS 4.0 Gigabyte Placa video GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC, 8GB, GDDR7, 128-bit, DLSS 4.0Gigabyte 2.105,83 lei - Vezi oferta
Gigabyte Placa video GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8GB GDDR7 128-bit Gigabyte Placa video GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8GB GDDR7 128-bitGigabyte 2.108,99 lei - Vezi oferta
Sparkle Placa Video INTEL SPARKLE ARC B570 GUARDIAN OC, 10GB GDDR6, 160 bit, 3x DP 1x HDMI Sparkle Placa Video INTEL SPARKLE ARC B570 GUARDIAN OC, 10GB GDDR6, 160 bit, 3x DP 1x HDMISparkle 2.109,99 lei - Vezi oferta
Seagate HDD Seagate IronWolf, 8TB, 5400rpm, 256MB, SATA III Seagate HDD Seagate IronWolf, 8TB, 5400rpm, 256MB, SATA IIISeagate 2.110,99 lei - Vezi oferta
Western Digital SSD WD Black SN850X 2TB PCI Express 4.0 x4 M.2 2280 Western Digital SSD WD Black SN850X 2TB PCI Express 4.0 x4 M.2 2280Western Digital 2.110,99 lei - Vezi oferta
Samsung SSD Server Samsung PM893, 240 GB, SATA III, 2.5 Samsung SSD Server Samsung PM893, 240 GB, SATA III, 2.5Samsung 2.112,99 lei - Vezi oferta
Seagate HDD Seagate IronWolf 10TB, 7200rpm, 256MB, SATA-III Seagate HDD Seagate IronWolf 10TB, 7200rpm, 256MB, SATA-IIISeagate 2.113,99 lei - Vezi oferta
Seagate HDD Server Seagate Exos 7E10, 10TB, 256 MB, 7200 RPM, SATA III, 3.5 Seagate HDD Server Seagate Exos 7E10, 10TB, 256 MB, 7200 RPM, SATA III, 3.5Seagate 2.113,99 lei - Vezi oferta
Silicon power Kit Memorie Silicon Power, 32GB, DDR4-3200MHz, CL22, Dual Channel Silicon power Kit Memorie Silicon Power, 32GB, DDR4-3200MHz, CL22, Dual ChannelSilicon power 2.116,99 lei - Vezi oferta
CORSAIR Carcasa Corsair iCUE 7000X RGB Black CORSAIR Carcasa Corsair iCUE 7000X RGB BlackCORSAIR 2.118,99 lei - Vezi oferta
INTEL Procesor Intel Core Ultra 7 265, 2.40 GHz, Socket 1851, Box INTEL Procesor Intel Core Ultra 7 265, 2.40 GHz, Socket 1851, BoxINTEL 2.119,94 lei - Vezi oferta
Asus Placa video ASUS Radeon RX 9060 XT Prime Overclocked, 8GB GDDR6 128-bit Asus Placa video ASUS Radeon RX 9060 XT Prime Overclocked, 8GB GDDR6 128-bitAsus 2.119,99 lei - Vezi oferta
XFX Placa Video XFX Swift AMD Radeon RX 9060 8GB XFX Placa Video XFX Swift AMD Radeon RX 9060 8GBXFX 2.119,99 lei - Vezi oferta
Kingston Memorie Kingston FURY Renegade RGB 16GB DDR5 6400MHz CL32 Kingston Memorie Kingston FURY Renegade RGB 16GB DDR5 6400MHz CL32Kingston 2.122,99 lei - Vezi oferta
Gigabyte Placa de baza Gigabyte X870E AORUS PRO, AMD X870E, Socket AM5, ATX Gigabyte Placa de baza Gigabyte X870E AORUS PRO, AMD X870E, Socket AM5, ATXGigabyte 2.123,61 lei - Vezi oferta
Seagate HDD Seagate IronWolf NAS 8TB, 7200rpm, 256 MB cache, SATA-III Seagate HDD Seagate IronWolf NAS 8TB, 7200rpm, 256 MB cache, SATA-IIISeagate 2.123,99 lei - Vezi oferta
MSI Carcasa PC MSI MEG PROSPECT 700R, E-ATX, ATX, mATX, A-RGB, Negru MSI Carcasa PC MSI MEG PROSPECT 700R, E-ATX, ATX, mATX, A-RGB, NegruMSI 2.124,99 lei - Vezi oferta
MSI Solid State Drive (SSD) MSI SPATIUM M560, 2TB, PCIe 5.0 NVMe M.2 MSI Solid State Drive (SSD) MSI SPATIUM M560, 2TB, PCIe 5.0 NVMe M.2MSI 2.124,99 lei - Vezi oferta
Gigabyte Placa Video GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE OC ICE 8GB, GDDR7, 128 bit, Alb Gigabyte Placa Video GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE OC ICE 8GB, GDDR7, 128 bit, AlbGigabyte 2.125,99 lei - Vezi oferta
Asus Placa video ASUS GeForce RTX 5050 PRIME OC 8GB GDDR6, 128-bit, graphics card DLSS 4, DisplayPort, HDMI 2.1 Asus Placa video ASUS GeForce RTX 5050 PRIME OC 8GB GDDR6, 128-bit, graphics card DLSS 4, DisplayPort, HDMI 2.1Asus 2.127,99 lei - Vezi oferta
AMD Procesor AMD Ryzen 5 PRO 8600G, Frecventa 4.30GHz, Socket AM5, DDR5, Radeon Graphics AMD Procesor AMD Ryzen 5 PRO 8600G, Frecventa 4.30GHz, Socket AM5, DDR5, Radeon GraphicsAMD 2.129,20 lei - Vezi oferta
Gigabyte Placa Video GIGABYTE GeForce RTX 3050 6GB OC, GDDR6, 96 bit Gigabyte Placa Video GIGABYTE GeForce RTX 3050 6GB OC, GDDR6, 96 bitGigabyte 2.130,99 lei - Vezi oferta
Toshiba Hard disk TOSHIBA MG08ADA600E, 6TB, 7200rpm, 256MB, SATA 6 Gb/s Toshiba Hard disk TOSHIBA MG08ADA600E, 6TB, 7200rpm, 256MB, SATA 6 Gb/sToshiba 2.132,99 lei - Vezi oferta
Patriot SSD Patriot Viper PV593, M.2, PCI-E Gen5 x4 NVMe2, 2TB, Viteza de citire 14 GB Patriot SSD Patriot Viper PV593, M.2, PCI-E Gen5 x4 NVMe2, 2TB, Viteza de citire 14 GBPatriot 2.133,99 lei - Vezi oferta
ASROCK Placa de baza Asrock X670E STEEL LEGEND, Socket AM5 ASROCK Placa de baza Asrock X670E STEEL LEGEND, Socket AM5ASROCK 2.135,54 lei - Vezi oferta
Western Digital HDD Western Digital Red Pro 6TB SATA-III 7200RPM 256MB Western Digital HDD Western Digital Red Pro 6TB SATA-III 7200RPM 256MBWestern Digital 2.139,99 lei - Vezi oferta
Toshiba Hard disk intern (HDD) Toshiba S300 AI, 8TB, 3.5, SATA III (6 Gb/s), Verde-Alb Toshiba Hard disk intern (HDD) Toshiba S300 AI, 8TB, 3.5, SATA III (6 Gb/s), Verde-AlbToshiba 2.141,99 lei - Vezi oferta
Seagate SEAGATE Surveillance AI Skyhawk 8TB HDD SATA 6Gb/s 256MB cache 8.9cm 3.5inch Seagate SEAGATE Surveillance AI Skyhawk 8TB HDD SATA 6Gb/s 256MB cache 8.9cm 3.5inchSeagate 2.143,99 lei - Vezi oferta
Asus Placa de baza ASUS ROG STRIX X870E-H GAMING WIFI7, Socket AM5, DDR5, Wi-Fi 7 Asus Placa de baza ASUS ROG STRIX X870E-H GAMING WIFI7, Socket AM5, DDR5, Wi-Fi 7Asus 2.145,99 lei - Vezi oferta
Toshiba Hard disk Toshiba N300, 8 TB, SATA 6 Gb/s, 3,5 inch, 512MB, 7200RPM Toshiba Hard disk Toshiba N300, 8 TB, SATA 6 Gb/s, 3,5 inch, 512MB, 7200RPMToshiba 2.145,99 lei - Vezi oferta
Samsung SSD Samsung 990 Pro, M.2 (2280), 2TB, NVMe, PCIe 4.0, radiator inclus Samsung SSD Samsung 990 Pro, M.2 (2280), 2TB, NVMe, PCIe 4.0, radiator inclusSamsung 2.148,99 lei - Vezi oferta
INTEL Procesor Intel Core i7-14700, 2.10GHz, Socket 1700, Box INTEL Procesor Intel Core i7-14700, 2.10GHz, Socket 1700, BoxINTEL 2.151,68 lei - Vezi oferta
G.SKILL Memorie G.Skill Ripjaws S5 Intel XMP 3.0/AMD EXPO 24GB, DDR5-5200 MHz, CL40 G.SKILL Memorie G.Skill Ripjaws S5 Intel XMP 3.0/AMD EXPO 24GB, DDR5-5200 MHz, CL40G.SKILL 2.152,99 lei - Vezi oferta
G.SKILL Memorie RAM G.SKILL F5-5200J4040A24GX1-FX5, DDR5, 5200 MHz, 24 GB, CL40 G.SKILL Memorie RAM G.SKILL F5-5200J4040A24GX1-FX5, DDR5, 5200 MHz, 24 GB, CL40G.SKILL 2.158,99 lei - Vezi oferta
CORSAIR Corsair Vengeance Lpx 4x8gb 2666mhz Ddr4 Cl16 Dimm 1.2v, Unbuffered CORSAIR Corsair Vengeance Lpx 4x8gb 2666mhz Ddr4 Cl16 Dimm 1.2v, UnbufferedCORSAIR 2.161,99 lei - Vezi oferta
Asus Placa de baza ASUS ROG STRIX B850-E GAMING WIFI, ATX, Memorie suportata 192 GB DDR5, Socket AM5, PCIe 5.0, Negru Asus Placa de baza ASUS ROG STRIX B850-E GAMING WIFI, ATX, Memorie suportata 192 GB DDR5, Socket AM5, PCIe 5.0, NegruAsus 2.168,24 lei - Vezi oferta
Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii