Componente PC - pagina 107 3.956 produse

ProdusPrețReducere
Zotac Placa video gaming ZOTAC NVIDIA GeForce RTX 5080 Solid Core 16GB GDDR7, 7680 x 4320 Pixeli, 256 bit 30 Gbit/s, PCI Express x16 5.0, HDMI Zotac Placa video gaming ZOTAC NVIDIA GeForce RTX 5080 Solid Core 16GB GDDR7, 7680 x 4320 Pixeli, 256 bit 30 Gbit/s, PCI Express x16 5.0, HDMIZotac 10.049,99 lei - Vezi oferta
AMD Procesor AMD Ryzen Threadripper 9960X 4.2 GHz tray AMD Procesor AMD Ryzen Threadripper 9960X 4.2 GHz trayAMD 10.147,63 lei - Vezi oferta
Asus Placa video gaming ASUS ROG Astral OC, NVIDIA GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7 Asus Placa video gaming ASUS ROG Astral OC, NVIDIA GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7Asus 10.189,99 lei - Vezi oferta
MICRON Micron 5400 MAX 2.5 1,92 TB ATA III Serial 3D TLC NAND MICRON Micron 5400 MAX 2.5 1,92 TB ATA III Serial 3D TLC NANDMICRON 10.327,99 lei - Vezi oferta
Adata Kit dual memorie RAM ADATA Lancer RGB, Capacitate 64GB DDR5 (2x 32 GB), Frecventa 6400, CL - 32, Negru Adata Kit dual memorie RAM ADATA Lancer RGB, Capacitate 64GB DDR5 (2x 32 GB), Frecventa 6400, CL - 32, NegruAdata 10.345,99 lei - Vezi oferta
Adata Kit dual memorie RAM ADATA Lancer RGB, Capacitate 64GB DDR5 (2x 32 GB), Frecventa 6400, CL - 32, Alb Adata Kit dual memorie RAM ADATA Lancer RGB, Capacitate 64GB DDR5 (2x 32 GB), Frecventa 6400, CL - 32, AlbAdata 10.345,99 lei - Vezi oferta
MICRON Dysk SSD Micron 7500 PRO 960GB U.3, NVMe 1.4, 6800MB/s citire, 1400MB/s scriere MICRON Dysk SSD Micron 7500 PRO 960GB U.3, NVMe 1.4, 6800MB/s citire, 1400MB/s scriereMICRON 10.349,99 lei - Vezi oferta
Gigabyte Placa video GIGABYTE nVidia GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16G, 16GB GDDR7, 256bit, PCI-E 5.0, 2617MHz Core Clock, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, GV-N5080WF3-16GD Gigabyte Placa video GIGABYTE nVidia GeForce RTX 5080 WINDFORCE SFF 16G, 16GB GDDR7, 256bit, PCI-E 5.0, 2617MHz Core Clock, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, GV-N5080WF3-16GDGigabyte 10.354,99 lei - Vezi oferta
Dell SSD Server DELL, 3.84TB, SATA-6Gbps, 2.5 inch, Hot-Plug, Read Intensive, 1 DWPD, TLC Dell SSD Server DELL, 3.84TB, SATA-6Gbps, 2.5 inch, Hot-Plug, Read Intensive, 1 DWPD, TLCDell 10.456,99 lei - Vezi oferta
Samsung SSD Samsung MZ-VAP8T0CW, 8TB, PCI Express 5.0 x4, M.2 2280, V-NAND TLC, 14800 MB/s Samsung SSD Samsung MZ-VAP8T0CW, 8TB, PCI Express 5.0 x4, M.2 2280, V-NAND TLC, 14800 MB/sSamsung 10.470,99 lei - Vezi oferta
MICRON SSD Micron 7450 PRO 960GB M.2 (22x80) NVMe PCI 4.0 MICRON SSD Micron 7450 PRO 960GB M.2 (22x80) NVMe PCI 4.0MICRON 10.514,99 lei - Vezi oferta
G.SKILL Kit dual memorie RAM G.Skill Trident Z5 Royal Neo, Capacitate DDR5 32GB (2x 16 GB), Frecventa 8000 MHz, CL 38, Auriu G.SKILL Kit dual memorie RAM G.Skill Trident Z5 Royal Neo, Capacitate DDR5 32GB (2x 16 GB), Frecventa 8000 MHz, CL 38, AuriuG.SKILL 10.635,99 lei - Vezi oferta
INTEL Procesor Intel Xeon Gold 5118 - 2,3GHz@10,40GT 16,50MB cache, 12core,HT, 105W, FCLGA3647, 2P/4P, tray INTEL Procesor Intel Xeon Gold 5118 - 2,3GHz@10,40GT 16,50MB cache, 12core,HT, 105W, FCLGA3647, 2P/4P, trayINTEL 10.645,16 lei - Vezi oferta
G.SKILL Memorii G.Skill Trident Z5 RGB 64GB, DDR5, 6000MHz, CL32, Dual Channel, Argintiu G.SKILL Memorii G.Skill Trident Z5 RGB 64GB, DDR5, 6000MHz, CL32, Dual Channel, ArgintiuG.SKILL 10.676,99 lei - Vezi oferta
Kingston KIT Quad memorie RAM Kingston FURY BEAST, Capacitate 128GB DDR5 (4x32 GB), Frecventa 5200 MHz, CL - 40, Negru Kingston KIT Quad memorie RAM Kingston FURY BEAST, Capacitate 128GB DDR5 (4x32 GB), Frecventa 5200 MHz, CL - 40, NegruKingston 10.727,99 lei - Vezi oferta
Seagate SSD Server Seagate Nytro 1361, 3.84 TB, SATA-III 6Gb/s, 3D TLC, 2.5 Seagate SSD Server Seagate Nytro 1361, 3.84 TB, SATA-III 6Gb/s, 3D TLC, 2.5Seagate 10.793,99 lei - Vezi oferta
Seagate SSD Server Seagate Nytro 1370, 3.84TB, SATA, 2.5 inch Seagate SSD Server Seagate Nytro 1370, 3.84TB, SATA, 2.5 inchSeagate 10.914,99 lei - Vezi oferta
Kingston Memorie Kingston Fury Beast KF556C36BBEK2-128, 128GB (2x64GB), DDR5, 5600MHz, CL36, Dual Channel Kit, Negru Kingston Memorie Kingston Fury Beast KF556C36BBEK2-128, 128GB (2x64GB), DDR5, 5600MHz, CL36, Dual Channel Kit, NegruKingston 11.063,99 lei - Vezi oferta
Kingston Memorie RAM KINGSTON Fury RENEGADE RGB, Tip DDR5. Capacitate 96GB, KIT 2x48GB, 6000MHz, CL32 Kingston Memorie RAM KINGSTON Fury RENEGADE RGB, Tip DDR5. Capacitate 96GB, KIT 2x48GB, 6000MHz, CL32Kingston 11.238,99 lei - Vezi oferta
G.SKILL Kit Memorie G.Skill Trident Z5 Royal Neo AMD EXPO, 64 GB, DDR5-6000 MHz, CL26, Dual Channel G.SKILL Kit Memorie G.Skill Trident Z5 Royal Neo AMD EXPO, 64 GB, DDR5-6000 MHz, CL26, Dual ChannelG.SKILL 11.623,99 lei - Vezi oferta
Samsung SSD Samsung 9100 PRO MZ-VAP8T0BW, 8TB, PCI Express 5.0 x4, M.2 2280 Samsung SSD Samsung 9100 PRO MZ-VAP8T0BW, 8TB, PCI Express 5.0 x4, M.2 2280Samsung 11.676,99 lei - Vezi oferta
G.SKILL Memorie G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz Dual Channel Kit G.SKILL Memorie G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz Dual Channel KitG.SKILL 11.722,99 lei - Vezi oferta
MICRON SSD 2Tb, Micron, 5400 Pro 1.9 2.5Inch MICRON SSD 2Tb, Micron, 5400 Pro 1.9 2.5InchMICRON 12.110,99 lei - Vezi oferta
Samsung Solid State Drive (SSD) Samsung PM9A3, 3.84TB, 2.5 Samsung Solid State Drive (SSD) Samsung PM9A3, 3.84TB, 2.5Samsung 12.115,99 lei - Vezi oferta
Kingston KIT Quad Memorie RAM Kingston FURY BEAST RGB, Capacitate 128GB DDR5 (4x32 GB), Frecventa 5200 MHz, CL - 40, Negru Kingston KIT Quad Memorie RAM Kingston FURY BEAST RGB, Capacitate 128GB DDR5 (4x32 GB), Frecventa 5200 MHz, CL - 40, NegruKingston 12.226,99 lei - Vezi oferta
Kingston Kingston DC3000ME SSD 3.8TB 2.5'' NVMe PCI Express 5.0 Kingston Kingston DC3000ME SSD 3.8TB 2.5'' NVMe PCI Express 5.0Kingston 12.293,99 lei - Vezi oferta
AMD AMD EPYC model 9174F GENOA 16 Core Socket SP5 AMD AMD EPYC model 9174F GENOA 16 Core Socket SP5AMD 12.299,23 lei - Vezi oferta
HP SSD 1.92TB SATA Mixed Use SFF (2.5in) HP SSD 1.92TB SATA Mixed Use SFF (2.5in)HP 12.341,99 lei - Vezi oferta
Dell SSD Server Dell 345-BDRO, capacitate 3.84 TB, SATA, 6 Gbps, 2.5 inch Dell SSD Server Dell 345-BDRO, capacitate 3.84 TB, SATA, 6 Gbps, 2.5 inchDell 12.666,99 lei - Vezi oferta
G.SKILL Kit Memorie G.Skill Ripjaws S5 White 96GB, DDR5-5200MHz, CL40, Dual Channel G.SKILL Kit Memorie G.Skill Ripjaws S5 White 96GB, DDR5-5200MHz, CL40, Dual ChannelG.SKILL 12.668,99 lei - Vezi oferta
Samsung SSD Server Samsung PM1653 MZILG1T9HCJR-00A07, 1.92TB, 2.5, SAS 24Gb/s Samsung SSD Server Samsung PM1653 MZILG1T9HCJR-00A07, 1.92TB, 2.5, SAS 24Gb/sSamsung 12.764,99 lei - Vezi oferta
Asus Placa video ASUS GeForce RTX 5080 ROG ASTRAL OC WHITE 16GB GDDR7 256-bit DLSS 4.0 Asus Placa video ASUS GeForce RTX 5080 ROG ASTRAL OC WHITE 16GB GDDR7 256-bit DLSS 4.0Asus 12.765,99 lei - Vezi oferta
KIOXIA Kioxia SSD CD8-R 3.84TB U.2 (15mm) NVMe Gen4 SIE Read Intensive DWPD 1 | KCD8XRUG3T84 KIOXIA Kioxia SSD CD8-R 3.84TB U.2 (15mm) NVMe Gen4 SIE Read Intensive DWPD 1 | KCD8XRUG3T84KIOXIA 13.119,99 lei - Vezi oferta
AMD Procesor Server AMD EPYC 9354P, 3.24GHz, Socket SP5 AMD Procesor Server AMD EPYC 9354P, 3.24GHz, Socket SP5AMD 13.127,68 lei - Vezi oferta
AMD Procesor AMD Ryzen Threadripper 7970X, socket sTR5, 32 C / 64 T, 4.00 GHz - 5.30 GHz, 32 MB 128 MB cache, 350 W AMD Procesor AMD Ryzen Threadripper 7970X, socket sTR5, 32 C / 64 T, 4.00 GHz - 5.30 GHz, 32 MB 128 MB cache, 350 WAMD 13.166,08 lei - Vezi oferta
G.SKILL Kit Memorie G.Skill Trident Z5 Neo RGB AMD EXPO, 96 GB, DDR5-6000 MHz, CL28, Dual Channel G.SKILL Kit Memorie G.Skill Trident Z5 Neo RGB AMD EXPO, 96 GB, DDR5-6000 MHz, CL28, Dual ChannelG.SKILL 13.190,99 lei - Vezi oferta
Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii