 |
G.SKILL Memorie G.SKILL Flare X5 Black 64GB (2x32GB) DDR5 5600MHz Dual Channel KitG.SKILL |
6.763,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
CRUCIAL Kit Memorie Crucial Crucial Pro Overclocking, 64GB, DDR5-6400MHz, CL40, Dual ChannelCRUCIAL |
6.808,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Gigabyte Placa Video GIGABYTE GEFORCE RTX 5070 TI WINDFORCE OC SFF, 16GB GDDR7 256 bit, PCIE 5.0, 3x DP 1x HDMIGigabyte |
6.820,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
G.SKILL Kit dual memorie RAM G.Skill Ripjaws M5 RGB, Capacitate 64GB DDR5 (2x 32 GB), Frecventa 5200, CL - 40, NegruG.SKILL |
6.823,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
G.SKILL Kit dual memorie RAM G.Skill Ripjaws M5 RGB, Capacitate DDR5 64GB (2x 32 GB), Frecventa 5200 MHz, CL 40, AlbG.SKILL |
6.823,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
AMD Procesor AMD Ryzen Threadripper PRO 5955WX, socket sWRX8, 16 C / 32 T, 4.00 GHz - 4.50 GHz, 64 MB cache, 280 WAMD |
6.851,23 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
G.SKILL Kit dual memorie RAM G.Skill Trident Z5 RGB, Capacitate DDR5 32GB (2x 16 GB), Frecventa 6400 MHz, CL 30, NegruG.SKILL |
6.853,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
G.SKILL Kit dual memorie RAM G.Skill Trident Z5 RGB, Capacitate DDR5 32GB (2 x 16 GB), Frecventa 6800 MHz, CL 34, ArgintiuG.SKILL |
6.868,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Seagate Hard disk intern Seagate Exos X24 ST24000NM007H, 24TB, 3.5, SAS 12 Gb/s, Verde-NegruSeagate |
6.874,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
G.SKILL Kit dual memorie RAM G.Skill Ripjaws M5 RGB, Capacitate 32GB DDR5 (2x 16 GB), Frecventa 7200, CL - 34, AlbG.SKILL |
6.882,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
G.SKILL Kit dual memorie RAM G.Skill Ripjaws S5, Capacitate DDR5 32GB (2x16GB), Frecventa 6000 MHz, CL 28, AlbG.SKILL |
6.905,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
G.SKILL Kit dual memorie RAM G.Skill Trident Z5 RGB, Capacitate DDR5 64GB (2x 32 GB), Frecventa 6000 MHz, CL 36, AlbG.SKILL |
6.905,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
MSI Placa de Baza MSI MEG X870E GODLIKE AM5, 4x DDR5, 2x Type-C, 2x PCIE 5.0 x16 1x PCIE 4.0 x4, 7x M.2, 4x SATA 6GB/s, E-ATXMSI |
6.923,27 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
G.SKILL Kit dual memorie RAM G.Skill Ripjaws M5 RGB, Capacitate DDR5 32GB (2x16GB), Frecventa 6000 MHz, CL 28, AlbG.SKILL |
6.950,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Western Digital HDD Western Digital Red WD260KFGX, 26 TB, 7200 RPM, 512 MB, 3.5 inch, SATA IIIWestern Digital |
6.954,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
G.SKILL Kit dual memorie RAM G.Skill Trident Z5, Capacitate 32GB DDR5 (2x 16 GB), Frecventa 7600, CL - 36, NegruG.SKILL |
7.017,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
G.SKILL Kit Memorie G.Skill Flare AMD EXPO, 64GB, DDR5-6000MHz, CL28, Dual ChannelG.SKILL |
7.025,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Western Digital SSD SanDisk by Western Digital Black SN8100 Heatsink, 8TB, PCI Express 5.0 x4, M.2 2280Western Digital |
7.037,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
MSI Placa Video, MSI Geforce Rtx 3050, LP 6GB, negruMSI |
7.045,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
AMD Procesor AMD Ryzen Threadripper 7960X 4.2Ghz boxAMD |
7.048,79 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
MSI Placa video MSI GeForce RTX 5070 Ti GAMING TRIO OC, DLSS 4, PCIe 5.0, Memorie 16 GB GDDR7, HDMIMSI |
7.061,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
G.SKILL Kit memorie G.SKILL Trident Z5 Black RGB 64GB, DDR5-6000MHz, CL30, Dual ChannelG.SKILL |
7.078,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
palit Placa video PALIT GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S, 16GB GDDR7, 256-bit, PCIE 5.0palit |
7.097,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Dell SSD Dell S4520, 960GB, SATA III 6Gbps, 2.5 inch cu carrier hibrid 3.5 inchDell |
7.110,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Zotac Placa video Zotac GAMING GeForce RTX 5070 Ti SOLID SFF OC NVIDIA, 16 GB GDDR7Zotac |
7.114,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Kingston Kit dual memorie RAM Kingston FURY Beast RGB, Capacitate 64GB DDR5 (2x32 GB), Frecventa 6000 MHz, CL 30, AlbKingston |
7.115,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Gigabyte Placa video GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC V2, 16GB GDDR7, 256-bit, DLSS 4.0Gigabyte |
7.125,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
AMD Procesor AMD Opteron 6276 - 2.3 GHz - socket G34 16core,16MB L3, 115W, WOFAMD |
7.126,82 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Gainward Placa video Gainward GeForce RTX 5070 Ti Phoenix-S 16GB GDDR7 256-bit DLSS 4.0Gainward |
7.128,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
G.SKILL Kit dual Memorie RAM G.Skill Trident Z5 Royal RGB, 32GB DDR5, 7200 MHz, CL 34, AuriuG.SKILL |
7.135,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Seagate Hard Disk Seagate Exos M, 30 TB, 3.5, interfata SATA 6 Gb/s, 7.200 rpm, 512 MB, Design sigilat cu heliu, SuperParity, protectie organica a suprafetei, tehnologie PowerChoice, PowerBalance, PerformantaSeagate |
7.141,19 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Dell SSD Server Dell 345-BDRK, 960GB, SATA III 6Gbps, 2.5Dell |
7.141,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Asus PLACA DE BAZA ASUS PRO WS W790E-SAGE SE INTELAsus |
7.183,16 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
Gigabyte Placa video GIGABYTE GeForce RTX™ 5070 Ti AERO OC, 16GB GDDR7, 256-bitGigabyte |
7.191,99 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
AMD Procesor AMD Ryzen Threadripper 7960X 4.2Ghz trayAMD |
7.193,05 lei |
- |
Vezi oferta |
 |
G.SKILL Memorie G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz Dual Channel KitG.SKILL |
7.211,99 lei |
- |
Vezi oferta |