
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Make Me Blush Bold Blurring blush
235,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
Comandă Yves Saint Laurent Make Me Blush Bold Blurring blush, marca Yves Saint Laurent, în magazinul notino.ro, la 235,00 lei. Din gama Sănătate & Frumusețe, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.
Urmărim prețul de 235,00 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.
De ce să alegi acest produs
La 235,00 lei, Yves Saint Laurent Make Me Blush Bold Blurring blush este o opțiune echilibrată ca preț.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Blush și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Yves Saint Laurent - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Yves Saint Laurent Make Me Blush Bold Blurring blush?
Yves Saint Laurent Make Me Blush Bold Blurring blush costă 235,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Yves Saint Laurent Make Me Blush Bold Blurring blush?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Yves Saint Laurent Make Me Blush Bold Blurring blush face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Blush.
Vezi și
Produse similare

Yves Saint LaurentYves Saint Laurent Make Me Blush Bold Blurring blush
235,00 lei

Yves Saint LaurentYves Saint Laurent Make Me Blush Bold Blurring blush
235,00 lei

Anastasia Beverly HillsAnastasia Beverly Hills Magic Touch Blush Trio blush trio cu textura de gel
239,00 lei

Anastasia Beverly HillsAnastasia Beverly Hills Magic Touch Blush Trio blush trio cu textura de gel
239,00 lei

Anastasia Beverly HillsAnastasia Beverly Hills Magic Touch Blush Trio blush trio cu textura de gel
239,00 lei

Estée LauderEstée Lauder The Sculpting Blush Powder Blush fard de obraz sub forma de pudra cu pensula
239,00 lei

GUERLAINGUERLAIN Terracotta Blush blush cu efect iluminator
239,00 lei
ICONIC LondonICONIC London Get Cheeky paletă de farduri pentru obraji
239,00 lei

NarsNARS Light Reflecting™ Luminizig Blush blush cu efect iluminator
239,00 lei

NarsNARS Light Reflecting™ Luminizig Blush blush cu efect iluminator
239,00 lei

NarsNARS Light Reflecting™ Luminizig Blush blush cu efect iluminator
239,00 lei

NarsNARS Light Reflecting™ Luminizig Blush blush cu efect iluminator
239,00 lei
