Yves Rocher Réparation set pentru păr
Yves Rocher

Yves Rocher Réparation set pentru păr

139,00 lei

✔ În stoc la notino.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Yves Rocher Réparation set pentru păr produs de Yves Rocher are un preț de 139,00 lei și îl găsești în magazinul notino.ro. Îl găsești la Șampoane din categoria Sănătate & Frumusețe, cu prețuri actualizate.

Verifică prețul de 139,00 lei și disponibilitatea direct la comerciant înainte de comandă.

De ce să alegi acest produs

La 139,00 lei, Yves Rocher Réparation set pentru păr este o opțiune echilibrată ca preț.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Șampoane și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Produsul poartă marca Yves Rocher - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Yves Rocher Réparation set pentru păr?
Yves Rocher Réparation set pentru păr costă 139,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Yves Rocher Réparation set pentru păr?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Yves Rocher Réparation set pentru păr face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Șampoane.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii