
Yankee Candle
Yankee Candle Midsummer's Night lumânare parfumată Signature
155,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
Comandă Yankee Candle Midsummer's Night lumânare parfumată Signature produs de Yankee Candle la notino.ro, la 155,00 lei. Îl găsești la Lumânări parfumate din categoria Sănătate & Frumusețe, cu prețuri actualizate.
Prețul afișat, 155,00 lei, este preluat din feedul magazinului și actualizat periodic.
De ce să alegi acest produs
La 155,00 lei, Yankee Candle Midsummer's Night lumânare parfumată Signature este o opțiune echilibrată ca preț.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Lumânări parfumate și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Yankee Candle - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Yankee Candle Midsummer's Night lumânare parfumată Signature?
Yankee Candle Midsummer's Night lumânare parfumată Signature costă 155,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Yankee Candle Midsummer's Night lumânare parfumată Signature?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Yankee Candle Midsummer's Night lumânare parfumată Signature face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Lumânări parfumate.
Vezi și
Produse similare

mmntmmnt Ewa 30 lumânare parfumată
156,00 lei

PAJUPAJU Potty White lumânare parfumată 17x9 cm
156,00 lei

CastelbelCastelbel Cotton Flower lumânare parfumată
157,00 lei

Yankee CandleYankee Candle Blooming Love lumânare parfumată
157,00 lei

Yankee CandleYankee Candle Pink Sands Glow lumânare parfumată
157,00 lei

Yankee CandleYankee Candle Seaside Woods lumânare parfumată
157,00 lei

Yankee CandleYankee Candle Silver Birch lumânare parfumată
157,00 lei

Yankee CandleYankee Candle Spiced Pumpkin lumânare parfumată
157,00 lei

Yankee CandleYankee Candle Starfruit & Sunshine lumânare parfumată
157,00 lei

Yankee CandleYankee Candle Tangerine & Vanilla lumânare parfumată
157,00 lei

Yankee CandleYankee Candle White Strawberry Bellini lumânare parfumată
157,00 lei

Yankee CandleYankee Candle Sage & Citrus lumânare parfumată Signature Signature
158,00 lei
