
Wilkinson Sword
Wilkinson Sword Quattro aparat de ras rezerva lama 8 pc
114,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
Wilkinson Sword Quattro aparat de ras rezerva lama 8 pc produs de Wilkinson Sword are un preț de 114,00 lei și este disponibil în magazinul notino.ro. Din gama Sănătate & Frumusețe, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.
Urmărim prețul de 114,00 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.
De ce să alegi acest produs
La 114,00 lei, Wilkinson Sword Quattro aparat de ras rezerva lama 8 pc este o opțiune echilibrată ca preț.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Aparate de ras și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Wilkinson Sword - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Wilkinson Sword Quattro aparat de ras rezerva lama 8 pc?
Wilkinson Sword Quattro aparat de ras rezerva lama 8 pc costă 114,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Wilkinson Sword Quattro aparat de ras rezerva lama 8 pc?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Wilkinson Sword Quattro aparat de ras rezerva lama 8 pc face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Aparate de ras.
Vezi și
Produse similare

Wilkinson SwordWilkinson Sword Hydro3 aparat de ras + rezervă 8 bucati
115,00 lei

Wilkinson SwordWilkinson Sword Hydro5 The Face Groomer aparat de tuns si ras pe parul umed
115,00 lei

ZwillingZwilling Beauty brici pentru sprâncene
119,00 lei

FlerFler The Razor aparat de ras
124,00 lei

BeviroBeviro Pakkawood Shavette brici pentru bărbierit clasic
125,00 lei

GilletteGillette Venus PRO ComfortGlide Coconut epilator pentru femei cu suport pentru duș
125,00 lei

Wilkinson SwordWilkinson Sword Hydro5 aparat de ras + lame de rezervă
128,00 lei

GilletteGillette Fusion5 aparat de ras cu suport + lame de rezervă
129,00 lei

Wilkinson SwordWilkinson Sword Intuition Complete aparat de ras + rezervă 6 bucati
129,00 lei

BeviroBeviro Smooth Face Fusion Razor aparat de ras
135,00 lei

GilletteGillette ProGlide aparat de ras cu suport + lame de rezervă
135,00 lei

GilletteGillette Venus For Pubic Hair&Skin aparat de ras pentru ajustarea liniei bikinilor
135,00 lei
