
Wilkinson Sword
Wilkinson Sword Hydro5 Ultimate aparat de ras pentru barbati 1 buc
53,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
Prețul pentru Wilkinson Sword Hydro5 Ultimate aparat de ras pentru barbati 1 buc produs de Wilkinson Sword este 53,00 lei, prin partenerul notino.ro. L-am inclus în categoria Sănătate & Frumusețe, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.
Urmărim prețul de 53,00 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.
De ce să alegi acest produs
La 53,00 lei, Wilkinson Sword Hydro5 Ultimate aparat de ras pentru barbati 1 buc este o opțiune accesibilă.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Bărbați - Bărbierit și tuns - Aparate de și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Wilkinson Sword - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Wilkinson Sword Hydro5 Ultimate aparat de ras pentru barbati 1 buc?
Wilkinson Sword Hydro5 Ultimate aparat de ras pentru barbati 1 buc costă 53,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Wilkinson Sword Hydro5 Ultimate aparat de ras pentru barbati 1 buc?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Wilkinson Sword Hydro5 Ultimate aparat de ras pentru barbati 1 buc face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Bărbați - Bărbierit și tuns - Aparate de.
Vezi și
Produse similare

GilletteGillette Mach3 Aparat de ras + rezervă lame 2 buc
59,00 lei

Wilkinson SwordWilkinson Sword Quattro aparat de ras + lame de rezervă
70,00 lei

BulldogBulldog Sensitive Bamboo Razor and Spare aparat de ras + rezervă
75,00 lei

GilletteGillette Fusion5 aparat de ras + capete de schimb 2 buc
79,00 lei

GilletteGillette Labs aparat de ras cu suport pentru duș 1 buc
79,00 lei

Wilkinson SwordWilkinson Sword Hydro5 Ultimate capete de schimb 4 buc
79,00 lei

Wilkinson SwordWilkinson Sword Barber's Style The Architect aparat de ras + rezervă 2 pc
89,00 lei

Wilkinson SwordWilkinson Sword Xtreme 3 Sensitive aparat de ras de unică folosință pentru barbati
89,00 lei

GilletteGillette Mach3 Aparat de ras + rezervă lame 5 buc
95,00 lei

GilletteGillette ProGlide Aparat de ras + rezervă lame 2 buc
95,00 lei

Wilkinson SwordWilkinson Sword Barber's Style Double Edge Aparat de ras + rezervă lame 5 pc
99,00 lei

Wilkinson SwordWilkinson Sword Hydro5 Sensitive aparat de ras + rezervă 4 pc
99,00 lei
