
WIEJSKA ZAGRODA
WIEJSKA ZAGRODA Hrana umeda monoproteica pentru caini, porc 24x400 g
399,36 lei
✔ În stoc la fera.ro
Despre acest produs
Comandă WIEJSKA ZAGRODA Hrana umeda monoproteica pentru caini, porc 24x400 g de la WIEJSKA ZAGRODA la fera.ro, la 399,36 lei. Face parte din categoria Animale de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
Verifică prețul de 399,36 lei și disponibilitatea direct la comerciant înainte de comandă.
De ce să alegi acest produs
La 399,36 lei, WIEJSKA ZAGRODA Hrana umeda monoproteica pentru caini, porc 24x400 g este o opțiune din segmentul superior.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Câini și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca WIEJSKA ZAGRODA - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă WIEJSKA ZAGRODA Hrana umeda monoproteica pentru caini, porc 24x400 g?
WIEJSKA ZAGRODA Hrana umeda monoproteica pentru caini, porc 24x400 g costă 399,36 lei, la fera.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra WIEJSKA ZAGRODA Hrana umeda monoproteica pentru caini, porc 24x400 g?
Îl găsești la fera.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
WIEJSKA ZAGRODA Hrana umeda monoproteica pentru caini, porc 24x400 g face parte din categoria Animale, la Câini.
Vezi și
Produse similare

WIEJSKA ZAGRODAWIEJSKA ZAGRODA Rață cu pară, hrană umedă pentru câini 24x400 g
399,36 lei

WIEJSKA ZAGRODAWIEJSKA ZAGRODA Wild Flavours Conserva caini adulti, cu mistret si vita 24x400 g
399,36 lei

ROYAL CANINRoyal Canin Medium Adult 7+ hrana uscata caine senior 15 kg
399,95 lei

ACANAACANA Yorkshire Pork hrana uscata pentru caini cu alergii alimentare 11.4 kg
399,99 lei

BELCANDOBELCANDO Finest Grain Free hrana uscata cu miel pentru caini, talie XS-M, 12,5 kg
400,09 lei

ROYAL CANINROYAL CANIN Dog Gastro Intestinal Junior 10 kg hrana dietetica pentru catei cu afectiuni intestinale acute
401,11 lei

HILL'SHILL'S Prescription Diet i/d Activ Biome Digestive Care Chicken Dog 12 kg diete veterinara caini cu sistem digestiv sensibil
401,56 lei

HILL'SHILL'S Prescription Diet i/d Activ Biome Digestive Care Chicken Dog 12 kg caini cu sistem digestiv sensibil + 3 conserve CADOU
401,56 lei

BRITBRIT Premium By Nature Junior Medium M hrana uscata caini juniori talie medie, cu pui 30 kg (2 x 15 kg)
401,88 lei

HILL'S Science PlanHill's SP Canine Adult Large Breed Lamb & Rice, 14 Kg
401,99 lei

HILL'S Science PlanHill's SP Canine Adult Medium Lamb&Rice, 14 Kg
401,99 lei

FLEXIFLEXI Glam Splash Leaf S Lesa caini banda 3m alb decorat cu Swarovski
402,27 lei
