
Wella Professionals
Wella Professionals Eimi Natural Volume spuma pentru volum 300 ml
60,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
Wella Professionals Eimi Natural Volume spuma pentru volum 300 ml produs de Wella Professionals are un preț de 60,00 lei și îl găsești prin partenerul notino.ro. Îl găsești la Îngrijirea părului - Styling - Spume pen din categoria Sănătate & Frumusețe, cu prețuri actualizate.
Urmărim prețul de 60,00 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.
De ce să alegi acest produs
La 60,00 lei, Wella Professionals Eimi Natural Volume spuma pentru volum 300 ml este o opțiune echilibrată ca preț.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Îngrijirea părului - Styling - Spume pen și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Wella Professionals - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Wella Professionals Eimi Natural Volume spuma pentru volum 300 ml?
Wella Professionals Eimi Natural Volume spuma pentru volum 300 ml costă 60,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Wella Professionals Eimi Natural Volume spuma pentru volum 300 ml?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Wella Professionals Eimi Natural Volume spuma pentru volum 300 ml face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Îngrijirea părului - Styling - Spume pen.
Vezi și
Produse similare

REFREF Styling Mousse spumă de lux pentru volum pentru fixare de lunga durata 75 ml
62,00 lei

NEQINEQI Volume Victory spumă de styling pentru par fin cu protecție termică 150 ml
64,00 lei

EchoslineEchosline Extraforce Mousse spuma pentru un styling neted si plin de volum 400 ml
65,00 lei

EVOEVO Macgyver Mousse spumă de styling pentru păr 50 ml
65,00 lei

EVOEVO Whip It Good Moisture Mousse spuma pentru păr 50 ml
65,00 lei

InebryaInebrya Style-In Volume Mousse spumă pentru volum pentru păr 400 ml
65,00 lei

Wella ProfessionalsWella Professionals Eimi Natural Volume spuma pentru volum 500 ml
75,00 lei

Alfaparf MilanoAlfaparf Milano Semi di Lino Style&Care Firming mousse spuma pentru fixare puternica pentru păr 250 ml
80,00 lei

FramesiFramesi For-Me Curl & Volume spumă de styling pentru păr cu volum 300 ml
84,00 lei

Saryna KeySaryna Key Styling & Finish spuma 400 ml
88,00 lei

GK HairGK Hair Styling Mousse spumă de styling pentru flexibilitate si volum pentru toate tipurile de par 250 ml
95,00 lei

AvedaAveda Phomollient™ Styling Foam spumă de coafat pentru definirea și forma coafurii pentru par fin si normal 200 ml
102,00 lei
