Vivienne Sabó Le Grand Volume creion contur buze
Vivienne Sabó

Vivienne Sabó Le Grand Volume creion contur buze

39,00 lei

✔ În stoc la notino.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Vivienne Sabó Le Grand Volume creion contur buze de la Vivienne Sabó este disponibil prin partenerul notino.ro, la prețul de 39,00 lei. L-am inclus în categoria Sănătate & Frumusețe, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.

Verifică prețul de 39,00 lei și disponibilitatea direct la comerciant înainte de comandă.

De ce să alegi acest produs

La 39,00 lei, Vivienne Sabó Le Grand Volume creion contur buze este o opțiune accesibilă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Creioane de buze și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Vivienne Sabó - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Vivienne Sabó Le Grand Volume creion contur buze?
Vivienne Sabó Le Grand Volume creion contur buze costă 39,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Vivienne Sabó Le Grand Volume creion contur buze?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Vivienne Sabó Le Grand Volume creion contur buze face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Creioane de buze.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii