Vivian Gray Delicious Peony set cadou
Vivian Gray

Vivian Gray Delicious Peony set cadou

75,00 lei

✔ În stoc la notino.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Prețul pentru Vivian Gray Delicious Peony set cadou de la Vivian Gray este 75,00 lei, în magazinul notino.ro. L-am inclus în categoria Sănătate & Frumusețe, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.

Vivian Gray Delicious Peony, 2x350 ml, Seturi cosmetice pentru femei, Faceți o bucurie dvs.

Prețul afișat, 75,00 lei, este preluat din feedul magazinului și actualizat periodic.

De ce să alegi acest produs

La 75,00 lei, Vivian Gray Delicious Peony set cadou este o opțiune echilibrată ca preț.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Ingrijire corp - Duș și baie și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Vivian Gray - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Vivian Gray Delicious Peony set cadou?
Vivian Gray Delicious Peony set cadou costă 75,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Vivian Gray Delicious Peony set cadou?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Vivian Gray Delicious Peony set cadou face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Ingrijire corp - Duș și baie.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii