Veinosan gel 150ml fl. Faunus Plant
Faunus Plant

Veinosan gel 150ml fl. Faunus Plant

82,87 lei

✔ În stoc la pfarma.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Prețul pentru Veinosan gel 150ml fl. Faunus Plant de la Faunus Plant este 82,87 lei, în magazinul pfarma.ro. Face parte din categoria Sănătate & Frumusețe de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.

Urmărim prețul de 82,87 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.

De ce să alegi acest produs

La 82,87 lei, Veinosan gel 150ml fl. Faunus Plant este o opțiune echilibrată ca preț.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Circulatie și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Produsul poartă marca Faunus Plant - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Veinosan gel 150ml fl. Faunus Plant?
Veinosan gel 150ml fl. Faunus Plant costă 82,87 lei, la pfarma.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Veinosan gel 150ml fl. Faunus Plant?
Îl găsești la pfarma.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Veinosan gel 150ml fl. Faunus Plant face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Circulatie.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii