Valentino Bags poșetă HARMONIA
Valentino Bags

Valentino Bags poșetă HARMONIA

539,90 lei

✔ În stoc la answear.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Prețul pentru Valentino Bags poșetă HARMONIA produs de Valentino Bags este 539,90 lei, în magazinul answear.ro. L-am inclus în categoria Fashion, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.

Prețul afișat, 539,90 lei, este preluat din feedul magazinului și actualizat periodic.

De ce să alegi acest produs

La 539,90 lei, Valentino Bags poșetă HARMONIA este o opțiune din segmentul superior.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Shopper și tote și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Întrebări frecvente

Cât costă Valentino Bags poșetă HARMONIA?
Valentino Bags poșetă HARMONIA costă 539,90 lei, la answear.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Valentino Bags poșetă HARMONIA?
Îl găsești la answear.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Valentino Bags poșetă HARMONIA face parte din categoria Fashion, la Shopper și tote.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii