
Fresh Farm
Ulei de somon pentru caini si pisici, Fresh Farm 250 ml
37,93 lei41,65 lei-9%
Economisești 3,72 lei
✔ În stoc la petmax.ro
Despre acest produs
Prețul pentru Ulei de somon pentru caini si pisici, Fresh Farm 250 ml, marca Fresh Farm, este 37,93 lei (redus de la 41,65 lei), în magazinul petmax.ro. Din gama Animale, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.
La 37,93 lei economisești 3,72 lei față de prețul anterior de 41,65 lei - o reducere de 9%.
De ce să alegi acest produs
La 37,93 lei, Ulei de somon pentru caini si pisici, Fresh Farm 250 ml este o opțiune accesibilă, iar reducerea de 9% o face și mai interesantă.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Pisici și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Fresh Farm - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Ulei de somon pentru caini si pisici, Fresh Farm 250 ml?
Ulei de somon pentru caini si pisici, Fresh Farm 250 ml costă 37,93 lei, redus cu 9% de la 41,65 lei, la petmax.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Ulei de somon pentru caini si pisici, Fresh Farm 250 ml?
Îl găsești la petmax.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Ulei de somon pentru caini si pisici, Fresh Farm 250 ml reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 9% - 37,93 lei în loc de 41,65 lei.
În ce categorie se încadrează?
Ulei de somon pentru caini si pisici, Fresh Farm 250 ml face parte din categoria Animale, la Pisici.
Vezi și
Produse similare

BRITBRIT Premium by Nature Sensitive, Miel, hrană uscată pisici, sensibilități digestive, 1.5kg
39,99 lei43,78 lei-9%

MiauMiauAsternut igienic pentru pisici Miau Miau Tofu Maxi Vanilie 15L
63,99 lei70,00 lei-9%

ADVANCEHrana uscata pentru pisici Advance Sensitive cu somon 3 kg
94,99 lei103,87 lei-9%

DermoscentDermoscent Atop 7 Mousse, 150 ml
107,74 lei117,82 lei-9%

ElancoFortekor 5 mg (5-20 kg), 14 tablete
127,00 lei139,00 lei-9%

BRITBRIT Premium by Nature Indoor, Pui, hrană uscată pisici de interior, 8kg
146,99 lei160,89 lei-9%

Advance DieteAdvance Cat Insuficienta Renala, 8 kg
329,94 lei361,51 lei-9%

MiauMiauAnsamblu pentru pisici Miau Miau Regal 73 x 49 x 155 cm
599,99 lei660,92 lei-9%

TRIXIESet 2 mingi tricotate pentru pisici 4,5 cm
7,49 lei8,13 lei-8%

HILL'SHrana dietetica pentru pisici Hill s PD Urinary Care C D 85 gr
8,30 lei9,00 lei-8%

HILL'SConserva dietetica pentru pisici Hill s PD Gastrointestinal Biome Stress Tocanita cu pui 82 gr
10,99 lei12,00 lei-8%

PIPERConserva pentru pisici Piper Adult cu miel 400 gr
10,99 lei12,00 lei-8%
