
necunoscut
Tub intercooler 1k0145834 Volkswagen Passat B6 3C (2005-2010) 1.9 2.0 1tdi
99,00 lei
✔ În stoc la edez.ro
Despre acest produs
Comandă Tub intercooler 1k0145834 Volkswagen Passat B6 3C (2005-2010) 1.9 2.0 1tdi în magazinul edez.ro, la 99,00 lei. Face parte din categoria Auto & Moto de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
Verifică prețul de 99,00 lei și disponibilitatea direct la comerciant înainte de comandă.
De ce să alegi acest produs
La 99,00 lei, Tub intercooler 1k0145834 Volkswagen Passat B6 3C (2005-2010) 1.9 2.0 1tdi este o opțiune echilibrată ca preț.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Tubulatura intercooler și verifică detaliile produsului la sursă.
Întrebări frecvente
Cât costă Tub intercooler 1k0145834 Volkswagen Passat B6 3C (2005-2010) 1.9 2.0 1tdi?
Tub intercooler 1k0145834 Volkswagen Passat B6 3C (2005-2010) 1.9 2.0 1tdi costă 99,00 lei, la edez.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Tub intercooler 1k0145834 Volkswagen Passat B6 3C (2005-2010) 1.9 2.0 1tdi?
Îl găsești la edez.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Tub intercooler 1k0145834 Volkswagen Passat B6 3C (2005-2010) 1.9 2.0 1tdi face parte din categoria Auto & Moto, la Tubulatura intercooler.
Vezi și
Produse similare

necunoscutTub intercooler 1k0145834 Volkswagen Touran (2003-2006) 1.9 2.0 1tdi
99,00 lei
![Tub intercooler 4e0145737l Audi A8 (2002-2009) [4E] D3 3.0 tdi](/i/tub-intercooler-4e0145737l-audi-a8-2002-2009-4e-d3-3-0-tdi-a43cd6b8cb4cf297.webp)
necunoscutTub intercooler 4e0145737l Audi A8 (2002-2009) [4E] D3 3.0 tdi
99,00 lei
![Tub intercooler 7802752 BMW Seria 1 (2004-2011) [E81, E87] 2.0d 177 cp](/i/tub-intercooler-7802752-bmw-seria-1-2004-2011-e81-e87-2-0d-1-6df1001e62535acc.webp)
necunoscutTub intercooler 7802752 BMW Seria 1 (2004-2011) [E81, E87] 2.0d 177 cp
99,00 lei
![Tub intercooler 7802752 BMW Seria 3 (2005-2012) [E90] 2.0d 177 cp](/i/tub-intercooler-7802752-bmw-seria-3-2005-2012-e90-2-0d-177-c-6df1001e62535acc.webp)
necunoscutTub intercooler 7802752 BMW Seria 3 (2005-2012) [E90] 2.0d 177 cp
99,00 lei
![Tub intercooler 7802752 BMW Seria 3 (2005-2012) [E91] 2.0d 177 cp](/i/tub-intercooler-7802752-bmw-seria-3-2005-2012-e91-2-0d-177-c-6df1001e62535acc.webp)
necunoscutTub intercooler 7802752 BMW Seria 3 (2005-2012) [E91] 2.0d 177 cp
99,00 lei
![Tub intercooler 7802752 BMW Seria 5 (2003-2010) [E60] 2.0d 177 cp](/i/tub-intercooler-7802752-bmw-seria-5-2003-2010-e60-2-0d-177-c-6df1001e62535acc.webp)
necunoscutTub intercooler 7802752 BMW Seria 5 (2003-2010) [E60] 2.0d 177 cp
99,00 lei
![Tub intercooler 7802752 BMW Seria 5 (2004-2010) [E61] 2.0d 177 cp](/i/tub-intercooler-7802752-bmw-seria-5-2004-2010-e61-2-0d-177-c-6df1001e62535acc.webp)
necunoscutTub intercooler 7802752 BMW Seria 5 (2004-2010) [E61] 2.0d 177 cp
99,00 lei

necunoscutTub intercooler 8200296984c Renault Clio 3 (2005-2009) 1.5 dci
99,00 lei

necunoscutTub intercooler 8200296984c Renault Modus (2004-2008) 1.5 dci
99,00 lei
![Tub intercooler Audi A6 (2004-2011) [4F2, C6] 2.7 tdi CANA](/i/tub-intercooler-audi-a6-2004-2011-4f2-c6-2-7-tdi-cana-cd1c56143f6b6e76.webp)
necunoscutTub intercooler Audi A6 (2004-2011) [4F2, C6] 2.7 tdi CANA
99,00 lei
![Tub intercooler Audi A6 facelift (2008-2011) [4f, C6] 2.7 tdi CANA](/i/tub-intercooler-audi-a6-facelift-2008-2011-4f-c6-2-7-tdi-can-cd1c56143f6b6e76.webp)
necunoscutTub intercooler Audi A6 facelift (2008-2011) [4f, C6] 2.7 tdi CANA
99,00 lei
![Tub intercooler cu senzor presiune 03f145673e Audi A3 (2003-2008) [8P1]](/i/tub-intercooler-cu-senzor-presiune-03f145673e-audi-a3-2003-2-9cf91bb8cf0ae58d.webp)
necunoscutTub intercooler cu senzor presiune 03f145673e Audi A3 (2003-2008) [8P1]
99,00 lei
