
necunoscut
Tub admisie aer 078133356S Volkswagen Passat B5 (1996-2005) 2.8 benzina
56,00 lei
✔ În stoc la edez.ro
Despre acest produs
Prețul pentru Tub admisie aer 078133356S Volkswagen Passat B5 (1996-2005) 2.8 benzina este 56,00 lei, prin partenerul edez.ro. L-am inclus în categoria Auto & Moto, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.
Verifică prețul de 56,00 lei și disponibilitatea direct la comerciant înainte de comandă.
De ce să alegi acest produs
La 56,00 lei, Tub admisie aer 078133356S Volkswagen Passat B5 (1996-2005) 2.8 benzina este o opțiune accesibilă.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Tub admisie aer și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Întrebări frecvente
Cât costă Tub admisie aer 078133356S Volkswagen Passat B5 (1996-2005) 2.8 benzina?
Tub admisie aer 078133356S Volkswagen Passat B5 (1996-2005) 2.8 benzina costă 56,00 lei, la edez.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Tub admisie aer 078133356S Volkswagen Passat B5 (1996-2005) 2.8 benzina?
Îl găsești la edez.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Tub admisie aer 078133356S Volkswagen Passat B5 (1996-2005) 2.8 benzina face parte din categoria Auto & Moto, la Tub admisie aer.
Vezi și
Produse similare
![Conducta ventilatie interior dreapta a2058300200 Mercedes C-Class (2014->) [W205]](/i/conducta-ventilatie-interior-dreapta-a2058300200-mercedes-c-1fcca6bb66a6ba5d.webp)
necunoscutConducta ventilatie interior dreapta a2058300200 Mercedes C-Class (2014->) [W205]
59,00 lei
![Conducta ventilatie interior dreapta a2058300200 Mercedes GLC (2016->)[x253]](/i/conducta-ventilatie-interior-dreapta-a2058300200-mercedes-gl-1fcca6bb66a6ba5d.webp)
necunoscutConducta ventilatie interior dreapta a2058300200 Mercedes GLC (2016->)[x253]
59,00 lei
![Tub admisie aer 7L6129609E Audi Q7 (2006-2010) [4L] 3.0 tdi CJGA](/i/tub-admisie-aer-7l6129609e-audi-q7-2006-2010-4l-3-0-tdi-cjga-4689aed8d2085a66.webp)
necunoscutTub admisie aer 7L6129609E Audi Q7 (2006-2010) [4L] 3.0 tdi CJGA
59,00 lei
![Tub admisie aer 7L6129609E Audi Q7 facelift (2010-2015) [4L] 3.0 tdi CJGA](/i/tub-admisie-aer-7l6129609e-audi-q7-facelift-2010-2015-4l-3-0-4689aed8d2085a66.webp)
necunoscutTub admisie aer 7L6129609E Audi Q7 facelift (2010-2015) [4L] 3.0 tdi CJGA
59,00 lei
![Tub admisie aer 7L6129609E Volkswagen Touareg 2 (2010-2015) [7P] 3.0 tdi CJGA](/i/tub-admisie-aer-7l6129609e-volkswagen-touareg-2-2010-2015-7p-4689aed8d2085a66.webp)
necunoscutTub admisie aer 7L6129609E Volkswagen Touareg 2 (2010-2015) [7P] 3.0 tdi CJGA
59,00 lei
![Tub / cot apa 5N0129635 Audi Q3 (2011-2017) [8U] 2.0 tdi CFFB](/i/tub-cot-apa-5n0129635-audi-q3-2011-2017-8u-2-0-tdi-cffb-5763ec647e04ecaf.webp)
necunoscutTub / cot apa 5N0129635 Audi Q3 (2011-2017) [8U] 2.0 tdi CFFB
61,00 lei

necunoscutTub / cot apa 5N0129635 Volkswagen Tiguan (2007-2011) 2.0 tdi CFFB
61,00 lei

necunoscutTub / cot apa 5N0129635 Volkswagen Tiguan facelift (2011-2015) 2.0 tdi CFFB
61,00 lei
![Tub admisie aer 7799364 BMW X5 (2007-2013) [E70] 3.0d 235 cp M57 306d3](/i/tub-admisie-aer-7799364-bmw-x5-2007-2013-e70-3-0d-235-cp-m57-d09a438bb54bb166.webp)
necunoscutTub admisie aer 7799364 BMW X5 (2007-2013) [E70] 3.0d 235 cp M57 306d3
63,00 lei
![Tub admisie aer 7799364 BMW X6 (2008-2014) [E71, E72] 3.0d 235 cp M57 306d3](/i/tub-admisie-aer-7799364-bmw-x6-2008-2014-e71-e72-3-0d-235-cp-d09a438bb54bb166.webp)
necunoscutTub admisie aer 7799364 BMW X6 (2008-2014) [E71, E72] 3.0d 235 cp M57 306d3
63,00 lei

necunoscutTub aer 13259853 Opel Meriva B (2010-2014) 1.7 cdti
66,00 lei
![Difuzor captare / tub admisie aer 4F0129521B Audi A6 (2004-2011) [4F2, C6] 2.0 tdi CAHA](/i/difuzor-captare-tub-admisie-aer-4f0129521b-audi-a6-2004-2011-8e468ed5e6a1e2f8.webp)
necunoscutDifuzor captare / tub admisie aer 4F0129521B Audi A6 (2004-2011) [4F2, C6] 2.0 tdi CAHA
67,00 lei
