Tree Hut Sugar Lips Exfoliant pentru buze
Tree Hut

Tree Hut Sugar Lips Exfoliant pentru buze

59,00 lei

✔ În stoc la notino.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Prețul pentru Tree Hut Sugar Lips Exfoliant pentru buze de la Tree Hut este 59,00 lei, la notino.ro. Face parte din categoria Sănătate & Frumusețe de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.

Urmărim prețul de 59,00 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.

De ce să alegi acest produs

La 59,00 lei, Tree Hut Sugar Lips Exfoliant pentru buze este o opțiune accesibilă.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Peeling pentru buze și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Produsul poartă marca Tree Hut - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Tree Hut Sugar Lips Exfoliant pentru buze?
Tree Hut Sugar Lips Exfoliant pentru buze costă 59,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Tree Hut Sugar Lips Exfoliant pentru buze?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Tree Hut Sugar Lips Exfoliant pentru buze face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Peeling pentru buze.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii