
Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger TH2302/F DDB 51
434,50 lei869,00 lei-50%
Economisești 434,50 lei
✔ În stoc la optiblu.ro
Despre acest produs
Tommy Hilfiger TH2302/F DDB 51 produs de Tommy Hilfiger îl găsești în magazinul optiblu.ro, la prețul de 434,50 lei, cu o reducere de 50%. Îl găsești la Ochelari de vedere din categoria Fashion, cu prețuri actualizate.
Prețul curent de 434,50 lei înseamnă 50% mai puțin decât 869,00 lei, o economie de 434,50 lei.
De ce să alegi acest produs
La 434,50 lei, Tommy Hilfiger TH2302/F DDB 51 este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 50% o face și mai interesantă.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Ochelari de vedere și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Tommy Hilfiger - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Tommy Hilfiger TH2302/F DDB 51?
Tommy Hilfiger TH2302/F DDB 51 costă 434,50 lei, redus cu 50% de la 869,00 lei, la optiblu.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Tommy Hilfiger TH2302/F DDB 51?
Îl găsești la optiblu.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Tommy Hilfiger TH2302/F DDB 51 reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 50% - 434,50 lei în loc de 869,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Tommy Hilfiger TH2302/F DDB 51 face parte din categoria Fashion, la Ochelari de vedere.
Vezi și
Produse similare

Tommy HilfigerTommy Hilfiger TH2302/F J5G 51
434,50 lei869,00 lei-50%

Tommy HilfigerTommy Hilfiger TH85 2M2 52
434,50 lei869,00 lei-50%

Tommy HilfigerTommy Hilfiger TH85 38I 52
434,50 lei869,00 lei-50%

Tommy HilfigerTommy Hilfiger TH85 807 52
434,50 lei869,00 lei-50%

FurlaFurla VFU582V 0776 52
439,50 lei879,00 lei-50%

Hugo BossHugo Boss BOSS 1696 3HH/99 56
439,50 lei879,00 lei-50%

Hugo BossHugo Boss BOSS 1696 3MA/99 56
439,50 lei879,00 lei-50%

Hugo BossHugo Boss BOSS 1697 PZH/99 50
439,50 lei879,00 lei-50%

Hugo BossHugo Boss BOSS 1701/G 1ED/99 57
439,50 lei879,00 lei-50%

Hugo BossHugo Boss BOSS 1701/G 807/99 57
439,50 lei879,00 lei-50%

Hugo BossHugo Boss BOSS 1701/G PJP/99 57
439,50 lei879,00 lei-50%

Just CavalliJust Cavalli VJC002 0AAK 52
439,50 lei879,00 lei-50%
