Tommy Hilfiger TH2287 WR7
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger TH2287 WR7

415,00 lei

✔ În stoc la eyerim.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Comandă Tommy Hilfiger TH2287 WR7 de la Tommy Hilfiger în magazinul eyerim.ro, la 415,00 lei. Din gama Fashion, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.

Tommy Hilfiger În 1985, designerul Tommy Hilfiger a fondat marca omonimă, care a devenit un punct de referință global al stilului clasic american.

Verifică prețul de 415,00 lei și disponibilitatea direct la comerciant înainte de comandă.

De ce să alegi acest produs

La 415,00 lei, Tommy Hilfiger TH2287 WR7 este o opțiune din segmentul superior.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Glasses și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Tommy Hilfiger - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Tommy Hilfiger TH2287 WR7?
Tommy Hilfiger TH2287 WR7 costă 415,00 lei, la eyerim.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Tommy Hilfiger TH2287 WR7?
Îl găsești la eyerim.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Tommy Hilfiger TH2287 WR7 face parte din categoria Fashion, la Glasses.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii