Tommy Hilfiger TH2215 086 52
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger TH2215 086 52

424,50 lei849,00 lei-50%

Economisești 424,50 lei

✔ În stoc la optiblu.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Prețul pentru Tommy Hilfiger TH2215 086 52 de la Tommy Hilfiger este 424,50 lei (redus de la 849,00 lei), prin partenerul optiblu.ro. Îl găsești la Ochelari de vedere din categoria Fashion, cu prețuri actualizate.

Cu 50% reducere, ajunge de la 849,00 lei la 424,50 lei (economisești 424,50 lei).

De ce să alegi acest produs

La 424,50 lei, Tommy Hilfiger TH2215 086 52 este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 50% o face și mai interesantă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Ochelari de vedere și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Tommy Hilfiger - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Tommy Hilfiger TH2215 086 52?
Tommy Hilfiger TH2215 086 52 costă 424,50 lei, redus cu 50% de la 849,00 lei, la optiblu.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Tommy Hilfiger TH2215 086 52?
Îl găsești la optiblu.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Tommy Hilfiger TH2215 086 52 reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 50% - 424,50 lei în loc de 849,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Tommy Hilfiger TH2215 086 52 face parte din categoria Fashion, la Ochelari de vedere.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii