
Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger TH2073/S PJP/08 57
399,51 lei799,00 lei-50%
Economisești 399,49 lei
✔ În stoc la optiblu.ro
Despre acest produs
Prețul pentru Tommy Hilfiger TH2073/S PJP/08 57 produs de Tommy Hilfiger este 399,51 lei, cu o reducere de 50%, prin partenerul optiblu.ro. Îl găsești la Ochelari de soare din categoria Fashion, cu prețuri actualizate.
Prețul curent de 399,51 lei înseamnă 50% mai puțin decât 799,00 lei, o economie de 399,49 lei.
De ce să alegi acest produs
La 399,51 lei, Tommy Hilfiger TH2073/S PJP/08 57 este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 50% o face și mai interesantă.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Ochelari de soare și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Tommy Hilfiger - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Tommy Hilfiger TH2073/S PJP/08 57?
Tommy Hilfiger TH2073/S PJP/08 57 costă 399,51 lei, redus cu 50% de la 799,00 lei, la optiblu.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Tommy Hilfiger TH2073/S PJP/08 57?
Îl găsești la optiblu.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Tommy Hilfiger TH2073/S PJP/08 57 reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 50% - 399,51 lei în loc de 799,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Tommy Hilfiger TH2073/S PJP/08 57 face parte din categoria Fashion, la Ochelari de soare.
Vezi și
Produse similare

Tommy HilfigerTommy Hilfiger TH2120/S 807/IR 50
399,51 lei799,00 lei-50%

Tommy HilfigerTommy Hilfiger TH2120/S KB7/IR 50
399,51 lei799,00 lei-50%

Tommy HilfigerTommy Hilfiger TH2120/S PJP/KU 50
399,51 lei799,00 lei-50%

Carrera DucatiCarrera Ducati CARDUC 036/S 807/IR 52
404,50 lei809,00 lei-50%

Carrera DucatiCarrera Ducati CARDUC 036/S R80/2K 52
404,50 lei809,00 lei-50%

Emporio ArmaniEmporio Armani EA4163 508881 56 ESSENTIAL LEISURE
404,50 lei809,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RB2202M F601/31 55
404,50 lei809,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RB3539 002/8G 54 ERIKA METAL
404,50 lei809,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RB3539 002/Q5 54 ERIKA METAL
404,50 lei809,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RB3758 003/2V 54 ARI
404,50 lei809,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RB3758 003/81 56 ARI
404,50 lei809,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RB4366M F675/55 61
404,50 lei809,00 lei-50%
