
Nowa Szkola
Tabla pentru exerciții de grafomotorie Nowa Szkola - Opțiunea 2
155,09 lei
✔ În stoc la ozone.ro
Despre acest produs
Comandă Tabla pentru exerciții de grafomotorie Nowa Szkola - Opțiunea 2 produs de Nowa Szkola la ozone.ro, la 155,09 lei. Face parte din categoria Electronice & IT de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
Produsul de la Nowa Szkola este o tablă manipulativă pentru exerciții grafomotorii.
Verifică prețul de 155,09 lei și disponibilitatea direct la comerciant înainte de comandă.
De ce să alegi acest produs
La 155,09 lei, Tabla pentru exerciții de grafomotorie Nowa Szkola - Opțiunea 2 este o opțiune echilibrată ca preț.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Truse educaționale și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Nowa Szkola - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Tabla pentru exerciții de grafomotorie Nowa Szkola - Opțiunea 2?
Tabla pentru exerciții de grafomotorie Nowa Szkola - Opțiunea 2 costă 155,09 lei, la ozone.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Tabla pentru exerciții de grafomotorie Nowa Szkola - Opțiunea 2?
Îl găsești la ozone.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Tabla pentru exerciții de grafomotorie Nowa Szkola - Opțiunea 2 face parte din categoria Electronice & IT, la Truse educaționale.
Vezi și
Produse similare

Learning ResourcesSet educațional Learning Resources - Provocări logice, 34 piese
155,10 lei

GokiJoc de echilibru pentru copii Goki - Scaune
156,15 lei

JanodCuburi senzoriale Janod - Sensory, 18 piese
156,29 lei

LorelliCubulet educativ Lorelli - 6 fete
157,00 lei

Classic WorldSet din lemn Classic World - Instrumente muzicale
157,18 lei

Small FootJoc de lemn pentru copii Small Foot - Memoria sonoră, cu minge
157,65 lei

JanodJucărie din lemn Janod - Vulcan multiactiv, Dino
157,98 lei

GokiSet din lemn Goki - Joc pentru memorie, sunete
158,75 lei

Banana PandaJoc de memorie pentru copii Banana Panda Suuuper Size - Animale domestice
159,25 lei

Banana PandaJoc de memorie pentru copii Banana Panda Suuuper Size - Animale sălbatice
159,25 lei

JanodJucărie din lemn Janod - Triunghi multifuncțional, Tropic
159,95 lei

Tender Leaf ToysTender Leaf Toys - Joc de echilibru din lemn Polar Island
159,95 lei
