Stilou Schneider 688, culori asortate
Schneider

Stilou Schneider 688, culori asortate

10,47 lei

✔ În stoc la rik.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Stilou Schneider 688, culori asortate produs de Schneider are un preț de 10,47 lei și îl găsești în magazinul rik.ro. Face parte din categoria Casă & Grădină de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.

Stilou Schneider 688 - Confort si eficienta pentru un scris impecabil Descopera placerea de a scrie cu stiloul Schneider 688, un instrument de scris clasic, practic si extrem de confortabil.

Prețul afișat, 10,47 lei, este preluat din feedul magazinului și actualizat periodic.

De ce să alegi acest produs

La 10,47 lei, Stilou Schneider 688, culori asortate este o opțiune accesibilă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Stilouri scolare și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Schneider - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Stilou Schneider 688, culori asortate?
Stilou Schneider 688, culori asortate costă 10,47 lei, la rik.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Stilou Schneider 688, culori asortate?
Îl găsești la rik.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Stilou Schneider 688, culori asortate face parte din categoria Casă & Grădină, la Stilouri scolare.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii