Spray pentru corp Cheirosa 40, 30ml, Sol de Janeiro
Sol de Janeiro

Spray pentru corp Cheirosa 40, 30ml, Sol de Janeiro

54,99 lei

✔ În stoc la drmax.ro/

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Prețul pentru Spray pentru corp Cheirosa 40, 30ml, Sol de Janeiro, marca Sol de Janeiro, este 54,99 lei, la drmax.ro/. Face parte din categoria Sănătate & Frumusețe de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.

Spray-ul Cheirosa 40 (Bom Dia Bright™) este un parfum senzual si delicat, cu note florale calde, creat pentru a parfuma pielea si parul in mod placut si discret.

Verifică prețul de 54,99 lei și disponibilitatea direct la comerciant înainte de comandă.

De ce să alegi acest produs

La 54,99 lei, Spray pentru corp Cheirosa 40, 30ml, Sol de Janeiro este o opțiune accesibilă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Frumusete si ingrijire și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Sol de Janeiro - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Spray pentru corp Cheirosa 40, 30ml, Sol de Janeiro?
Spray pentru corp Cheirosa 40, 30ml, Sol de Janeiro costă 54,99 lei, la drmax.ro/. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Spray pentru corp Cheirosa 40, 30ml, Sol de Janeiro?
Îl găsești la drmax.ro/, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Spray pentru corp Cheirosa 40, 30ml, Sol de Janeiro face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Frumusete si ingrijire.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii