Spaghete Bio, Felicia, din Naut, 250 g
FELICIA

Spaghete Bio, Felicia, din Naut, 250 g

15,99 lei18,59 lei-14%

Economisești 2,60 lei

✔ În stoc la trada.ro

Preț actualizat: 2026-06-29

Despre acest produs

Spaghete Bio, Felicia, din Naut, 250 g, marca FELICIA, are un preț de 15,99 lei (redus de la 18,59 lei) și este disponibil prin partenerul trada.ro. Face parte din categoria Bazar de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.

Spaghete Bio, Felicia, din Naut, 250 g Fara gluten.

Cu 14% reducere, ajunge de la 18,59 lei la 15,99 lei (economisești 2,60 lei).

De ce să alegi acest produs

La 15,99 lei, Spaghete Bio, Felicia, din Naut, 250 g este o opțiune accesibilă, iar reducerea de 14% o face și mai interesantă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Paste și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca FELICIA - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Spaghete Bio, Felicia, din Naut, 250 g?
Spaghete Bio, Felicia, din Naut, 250 g costă 15,99 lei, redus cu 14% de la 18,59 lei, la trada.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Spaghete Bio, Felicia, din Naut, 250 g?
Îl găsești la trada.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Spaghete Bio, Felicia, din Naut, 250 g reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 14% - 15,99 lei în loc de 18,59 lei.
În ce categorie se încadrează?
Spaghete Bio, Felicia, din Naut, 250 g face parte din categoria Bazar, la Paste.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii