Sort Tommy Hilfiger TJM RLX STACK LOGOSWEATSHRT EXT
Tommy Hilfiger

Sort Tommy Hilfiger TJM RLX STACK LOGOSWEATSHRT EXT

164,50 lei235,00 lei-30%

Economisești 70,50 lei

✔ În stoc la various-brands.ro

Preț actualizat: 2026-07-28

Despre acest produs

Sort Tommy Hilfiger TJM RLX STACK LOGOSWEATSHRT EXT, marca Tommy Hilfiger, are un preț de 164,50 lei (redus de la 235,00 lei) și poate fi cumpărat la various-brands.ro. Din gama Fashion, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.

Cu 30% reducere, ajunge de la 235,00 lei la 164,50 lei (economisești 70,50 lei).

De ce să alegi acest produs

La 164,50 lei, Sort Tommy Hilfiger TJM RLX STACK LOGOSWEATSHRT EXT este o opțiune echilibrată ca preț, iar reducerea de 30% o face și mai interesantă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Sorturi Tommy Hilfiger Barbat și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Tommy Hilfiger - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Sort Tommy Hilfiger TJM RLX STACK LOGOSWEATSHRT EXT?
Sort Tommy Hilfiger TJM RLX STACK LOGOSWEATSHRT EXT costă 164,50 lei, redus cu 30% de la 235,00 lei, la various-brands.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Sort Tommy Hilfiger TJM RLX STACK LOGOSWEATSHRT EXT?
Îl găsești la various-brands.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Sort Tommy Hilfiger TJM RLX STACK LOGOSWEATSHRT EXT reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 30% - 164,50 lei în loc de 235,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Sort Tommy Hilfiger TJM RLX STACK LOGOSWEATSHRT EXT face parte din categoria Fashion, la Sorturi Tommy Hilfiger Barbat.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii