
Calvin Klein
Sort Calvin Klein 350TERRY EU GRAPHIC SHORT
268,00 lei335,00 lei-20%
Economisești 67,00 lei
✔ În stoc la various-brands.ro
Despre acest produs
Sort Calvin Klein 350TERRY EU GRAPHIC SHORT produs de Calvin Klein are un preț de 268,00 lei, cu o reducere de 20% și poate fi cumpărat prin partenerul various-brands.ro. Din gama Fashion, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.
Cu 20% reducere, ajunge de la 335,00 lei la 268,00 lei (economisești 67,00 lei).
De ce să alegi acest produs
La 268,00 lei, Sort Calvin Klein 350TERRY EU GRAPHIC SHORT este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 20% o face și mai interesantă.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Sorturi Calvin Klein Barbat și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Calvin Klein - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Sort Calvin Klein 350TERRY EU GRAPHIC SHORT?
Sort Calvin Klein 350TERRY EU GRAPHIC SHORT costă 268,00 lei, redus cu 20% de la 335,00 lei, la various-brands.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Sort Calvin Klein 350TERRY EU GRAPHIC SHORT?
Îl găsești la various-brands.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Sort Calvin Klein 350TERRY EU GRAPHIC SHORT reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 20% - 268,00 lei în loc de 335,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Sort Calvin Klein 350TERRY EU GRAPHIC SHORT face parte din categoria Fashion, la Sorturi Calvin Klein Barbat.
Vezi și
Produse similare

Calvin KleinSort Calvin Klein HD COTTON WAFFLE SHORT
300,80 lei376,00 lei-20%

Calvin KleinSort Calvin Klein PREMIUM TERRY CALVIN INVITE SHOR
376,80 lei471,00 lei-20%

Calvin KleinSort Calvin Klein PREMIUM TERRY SCRIPT SHORT
380,00 lei475,00 lei-20%

Calvin KleinSort Calvin Klein TECH SHORT 9"
247,00 lei380,00 lei-35%

Calvin KleinSort Calvin Klein GARMENT DYE SHORT
276,25 lei425,00 lei-35%

Calvin KleinSort Calvin Klein SUMMER TERRY SHORT
276,25 lei425,00 lei-35%

Calvin KleinSort Calvin Klein PREMIUM TERRY MONOGRAMSHORT
287,00 lei410,00 lei-30%

Calvin KleinSort Calvin Klein PREMIUM TERRY CALVIN COLLEGIATE
296,80 lei424,00 lei-30%

Calvin KleinSort Calvin Klein STRAIGHT LINEN 7" PULL ON SHORT
362,60 lei518,00 lei-30%
