
Sol de Janeiro
Sol de Janeiro Cheirosa '48 spray parfumat pentru corp și păr
175,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
Prețul pentru Sol de Janeiro Cheirosa '48 spray parfumat pentru corp și păr, marca Sol de Janeiro, este 175,00 lei, la notino.ro. Face parte din categoria Sănătate & Frumusețe de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
Urmărim prețul de 175,00 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.
De ce să alegi acest produs
La 175,00 lei, Sol de Janeiro Cheirosa '48 spray parfumat pentru corp și păr este o opțiune echilibrată ca preț.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din pentru femei și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Sol de Janeiro - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Sol de Janeiro Cheirosa '48 spray parfumat pentru corp și păr?
Sol de Janeiro Cheirosa '48 spray parfumat pentru corp și păr costă 175,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Sol de Janeiro Cheirosa '48 spray parfumat pentru corp și păr?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Sol de Janeiro Cheirosa '48 spray parfumat pentru corp și păr face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la pentru femei.
Vezi și
Produse similare

Sol de JaneiroSol de Janeiro Cheirosa '87 spray parfumat pentru corp și păr
175,00 lei

Sol de JaneiroSol de Janeiro Cheirosa 91 spray parfumat pentru corp și păr
175,00 lei

TrussardiTrussardi Ruby Red Eau de Parfum pentru femei
175,00 lei

Vince CamutoVince Camuto Bella Notte Eau de Parfum pentru femei
175,00 lei

Vince CamutoVince Camuto Floreale Eau de Parfum pentru femei
175,00 lei

ChloéChloé Le Nectar parfum intense pentru femei
176,00 lei

Pascal MorabitoPascal Morabito Only Love Eau de Parfum pentru femei
176,00 lei

Pascal MorabitoPascal Morabito Parisian Dream Eau de Parfum pentru femei
176,00 lei

Pascal MorabitoPascal Morabito Perle Cherie Eau de Parfum pentru femei
176,00 lei

Pascal MorabitoPascal Morabito Rose Addict Eau de Parfum pentru femei
176,00 lei

Niche EmaratiNiche Emarati Ghinwa Eau de Parfum pentru femei
177,00 lei

Betty BarclayBetty Barclay Wild Flower Eau de Toilette pentru femei
178,00 lei
