Sneakers bărbați Enzo Bertini taupe din piele și textil 3661BP191TA
Enzo Bertini

Sneakers bărbați Enzo Bertini taupe din piele și textil 3661BP191TA

249,00 lei499,00 lei-50%

Economisești 250,00 lei

✔ În stoc la benvenuti.com/ro

Preț actualizat: 2026-08-09

Despre acest produs

Sneakers bărbați Enzo Bertini taupe din piele și textil 3661BP191TA de la Enzo Bertini are un preț de 249,00 lei, adică 50% mai puțin și îl găsești prin partenerul benvenuti.com/ro. Face parte din categoria Fashion de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.

La 249,00 lei economisești 250,00 lei față de prețul anterior de 499,00 lei - o reducere de 50%.

Caracteristici

Pe scurt: stil casual, culoare Taupe, material Piele naturală, Material textil.

Stilcasual
CuloareTaupe
MaterialPiele naturală, Material textil

De ce să alegi acest produs

La 249,00 lei, Sneakers bărbați Enzo Bertini taupe din piele și textil 3661BP191TA este o opțiune echilibrată ca preț, iar reducerea de 50% o face și mai interesantă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Bărbați și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Enzo Bertini - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Sneakers bărbați Enzo Bertini taupe din piele și textil 3661BP191TA?
Sneakers bărbați Enzo Bertini taupe din piele și textil 3661BP191TA costă 249,00 lei, redus cu 50% de la 499,00 lei, la benvenuti.com/ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Sneakers bărbați Enzo Bertini taupe din piele și textil 3661BP191TA?
Îl găsești la benvenuti.com/ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Sneakers bărbați Enzo Bertini taupe din piele și textil 3661BP191TA reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 50% - 249,00 lei în loc de 499,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Sneakers bărbați Enzo Bertini taupe din piele și textil 3661BP191TA face parte din categoria Fashion, la Bărbați.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii