Sita Masina de Tocat Carne nr. 10 cu gauri mari Micul Fermier GF-0377
Micul Fermier

Sita Masina de Tocat Carne nr. 10 cu gauri mari Micul Fermier GF-0377

11,00 lei13,00 lei-15%

Economisești 2,00 lei

✔ În stoc la micul-meserias.ro/

Preț actualizat: 2026-08-09

Despre acest produs

Prețul pentru Sita Masina de Tocat Carne nr. 10 cu gauri mari Micul Fermier GF-0377, marca Micul Fermier, este 11,00 lei, adică 15% mai puțin, prin partenerul micul-meserias.ro/. Face parte din categoria Casă & Grădină de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.

Prețul curent de 11,00 lei înseamnă 15% mai puțin decât 13,00 lei, o economie de 2,00 lei.

De ce să alegi acest produs

La 11,00 lei, Sita Masina de Tocat Carne nr. 10 cu gauri mari Micul Fermier GF-0377 este o opțiune accesibilă, iar reducerea de 15% o face și mai interesantă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Aparate Profesionale Bucatarie și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Micul Fermier - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Sita Masina de Tocat Carne nr. 10 cu gauri mari Micul Fermier GF-0377?
Sita Masina de Tocat Carne nr. 10 cu gauri mari Micul Fermier GF-0377 costă 11,00 lei, redus cu 15% de la 13,00 lei, la micul-meserias.ro/. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Sita Masina de Tocat Carne nr. 10 cu gauri mari Micul Fermier GF-0377?
Îl găsești la micul-meserias.ro/, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Sita Masina de Tocat Carne nr. 10 cu gauri mari Micul Fermier GF-0377 reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 15% - 11,00 lei în loc de 13,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Sita Masina de Tocat Carne nr. 10 cu gauri mari Micul Fermier GF-0377 face parte din categoria Casă & Grădină, la Aparate Profesionale Bucatarie.

Produse similare

Sita Masina de Tocat Carne nr. 10 cu gauri mici Micul Fermier GF-0375
Micul FermierSita Masina de Tocat Carne nr. 10 cu gauri mici Micul Fermier GF-0375
11,00 lei13,00 lei-15%
Sita Masina de Tocat Carne nr. 10 cu gauri mijlocii Micul Fermier GF-0376
Micul FermierSita Masina de Tocat Carne nr. 10 cu gauri mijlocii Micul Fermier GF-0376
11,00 lei13,00 lei-15%
Pachet Masina de Umplut Carnati Inox Orizontala, 4 Kg, 5 Palnii + Aparat de Facut Sarmale - Dolmer
UNIVERSALPachet Masina de Umplut Carnati Inox Orizontala, 4 Kg, 5 Palnii + Aparat de Facut Sarmale - Dolmer
188,00 lei194,00 lei-3%
Pachet Masina de Umplut Carnati Inox Orizontala, 5 Kg, 5 Palnii + Aparat de Facut Sarmale - Dolmer
UNIVERSALPachet Masina de Umplut Carnati Inox Orizontala, 5 Kg, 5 Palnii + Aparat de Facut Sarmale - Dolmer
237,00 lei244,00 lei-3%
Pachet Masina de Umplut Carnati Inox Orizontala, 5.5 Kg, 5 Palnii + Aparat de Facut Sarmale - Dolmer
Micul FermierPachet Masina de Umplut Carnati Inox Orizontala, 5.5 Kg, 5 Palnii + Aparat de Facut Sarmale - Dolmer
237,00 lei244,00 lei-3%
Pachet Masina de Umplut Carnati Inox verticala, 4 Kg, 5 Palnii + Aparat de Facut Sarmale - Dolmer
UNIVERSALPachet Masina de Umplut Carnati Inox verticala, 4 Kg, 5 Palnii + Aparat de Facut Sarmale - Dolmer
256,00 lei264,00 lei-3%
Pachet Masina de Tocat Carne din Fonta, Nr 32 + Masina de Umplut Carnati Inox Orizontal, VNS-O4, 4 Kg, 5 Palnii
Micul FermierPachet Masina de Tocat Carne din Fonta, Nr 32 + Masina de Umplut Carnati Inox Orizontal, VNS-O4, 4 Kg, 5 Palnii
338,00 lei348,00 lei-3%
Pachet Masina de Tocat Carne Electrica, 500W, 50-70 kg/h + Masina de Umplut Carnati Orizontal Inox 4 kg, 5 palnii incluse
Micul FermierPachet Masina de Tocat Carne Electrica, 500W, 50-70 kg/h + Masina de Umplut Carnati Orizontal Inox 4 kg, 5 palnii incluse
338,00 lei348,00 lei-3%
Pachet Masina de Tocat Carne din Fonta, Nr 32 cu Palnie + Carnatar Orizontal, Inox, GF-0822, 4 Kg, 5 Palnii
Micul FermierPachet Masina de Tocat Carne din Fonta, Nr 32 cu Palnie + Carnatar Orizontal, Inox, GF-0822, 4 Kg, 5 Palnii
347,00 lei358,00 lei-3%
Pachet Masina de Tocat Carne Electrica, 500W, 50-70 kg/h + Masina de Facut Carnati Orizontal Inox 5 kg, 5 palnii incluse
Micul FermierPachet Masina de Tocat Carne Electrica, 500W, 50-70 kg/h + Masina de Facut Carnati Orizontal Inox 5 kg, 5 palnii incluse
386,00 lei398,00 lei-3%
Pachet Masina de Tocat Carne Electrica, 500W, 50-70 kg/h + Masina de Facut Carnati, Carnatar Inox, 4Kg, Vertical, 4 Palnii Incluse
Micul FermierPachet Masina de Tocat Carne Electrica, 500W, 50-70 kg/h + Masina de Facut Carnati, Carnatar Inox, 4Kg, Vertical, 4 Palnii Incluse
405,00 lei418,00 lei-3%
Pachet Masina de Tocat Carne din Fonta, Nr 32 cu Palnie + Masina de Umplut Carnati Verticala PRO Inox, 4 Kg, GF-1415
Micul FermierPachet Masina de Tocat Carne din Fonta, Nr 32 cu Palnie + Masina de Umplut Carnati Verticala PRO Inox, 4 Kg, GF-1415
464,00 lei478,00 lei-3%
Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii