Set 2 suzete, Philips Avent, Ultra air, Ortodontice, Moi si flexibile, Silicon, Includ carcasa de depozitare, Fara BPA, 0-6 luni, Green/Yellow
Philips Avent

Set 2 suzete, Philips Avent, Ultra air, Ortodontice, Moi si flexibile, Silicon, Includ carcasa de depozitare, Fara BPA, 0-6 luni, Green/Yellow

41,99 lei65,79 lei-36%

Economisești 23,80 lei

✔ În stoc la babyneeds.ro

Preț actualizat: 2026-08-09

Despre acest produs

Comandă Set 2 suzete, Philips Avent, Ultra air, Ortodontice, Moi si flexibile, Silicon, Includ carcasa de depozitare, Fara BPA, 0-6 luni, Green/Yellow, marca Philips Avent, la babyneeds.ro, la 41,99 lei (redus de la 65,79 lei). L-am inclus în categoria Copii & Jucării, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.

Cu 36% reducere, ajunge de la 65,79 lei la 41,99 lei (economisești 23,80 lei).

De ce să alegi acest produs

La 41,99 lei, Set 2 suzete, Philips Avent, Ultra air, Ortodontice, Moi si flexibile, Silicon, Includ carcasa de depozitare, Fara BPA, 0-6 luni, Green/Yellow este o opțiune accesibilă, iar reducerea de 36% o face și mai interesantă.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Suzete si Accesorii și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Produsul poartă marca Philips Avent - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Set 2 suzete, Philips Avent, Ultra air, Ortodontice, Moi si flexibile, Silicon, Includ carcasa de depozitare, Fara BPA, 0-6 luni, Green/Yellow?
Set 2 suzete, Philips Avent, Ultra air, Ortodontice, Moi si flexibile, Silicon, Includ carcasa de depozitare, Fara BPA, 0-6 luni, Green/Yellow costă 41,99 lei, redus cu 36% de la 65,79 lei, la babyneeds.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Set 2 suzete, Philips Avent, Ultra air, Ortodontice, Moi si flexibile, Silicon, Includ carcasa de depozitare, Fara BPA, 0-6 luni, Green/Yellow?
Îl găsești la babyneeds.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Set 2 suzete, Philips Avent, Ultra air, Ortodontice, Moi si flexibile, Silicon, Includ carcasa de depozitare, Fara BPA, 0-6 luni, Green/Yellow reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 36% - 41,99 lei în loc de 65,79 lei.
În ce categorie se încadrează?
Set 2 suzete, Philips Avent, Ultra air, Ortodontice, Moi si flexibile, Silicon, Includ carcasa de depozitare, Fara BPA, 0-6 luni, Green/Yellow face parte din categoria Copii & Jucării, la Suzete si Accesorii.

Produse similare

Suzete set, Philips Avent, Ultra air, 2 buc, 6-18 luni+, Din silicon, Multicolor
Philips AventSuzete set, Philips Avent, Ultra air, 2 buc, 6-18 luni+, Din silicon, Multicolor
41,99 lei65,79 lei-36%
Set 2 suzete bebelusi, Philips Avent, Ultra Start, Ortodontice, Silicon moale, Usoare, Fara inel si fara BPA, Fosforescente, Fara BPA, 0-2 luni, Cu model, Verde/Albastru
Philips AventSet 2 suzete bebelusi, Philips Avent, Ultra Start, Ortodontice, Silicon moale, Usoare, Fara inel si fara BPA, Fosforescente, Fara BPA, 0-2 luni, Cu model, Verde/Albastru
44,99 lei70,46 lei-36%
Suzete set, Philips Avent ultra air fosforecente, 18 luni+, Din silicon, Ortodontice, Fara BPA, 2 bucati, Multicolor
Philips AventSuzete set, Philips Avent ultra air fosforecente, 18 luni+, Din silicon, Ortodontice, Fara BPA, 2 bucati, Multicolor
45,99 lei72,18 lei-36%
Suzete set, Philips Avent, Soothie, 2 buc, 0-6 luni, Din silicon, Roz
Philips AventSuzete set, Philips Avent, Soothie, 2 buc, 0-6 luni, Din silicon, Roz
52,99 lei82,42 lei-36%
Set 2 suzete bebelusi, Philips Avent, Ultra Air, Ortodontice, Ventilate, Senzatie naturala, Fara BPA, 6- 18 luni, Verde/Gri
Philips AventSet 2 suzete bebelusi, Philips Avent, Ultra Air, Ortodontice, Ventilate, Senzatie naturala, Fara BPA, 6- 18 luni, Verde/Gri
41,99 lei64,37 lei-35%
Set 2 suzete bebelusi, Philips Avent, Ultra Air, Ortodontice, Ventilate, Tetina extra-ferma, Fara BPA, Peste 18 luni, Deco Gri/ Roz
Philips AventSet 2 suzete bebelusi, Philips Avent, Ultra Air, Ortodontice, Ventilate, Tetina extra-ferma, Fara BPA, Peste 18 luni, Deco Gri/ Roz
41,99 lei64,58 lei-35%
Set 2 suzete, Philips Avent, Colectia Ultra Air, Ortodontice, Fara BPA, Cu orificii mari de aerisire, Scade riscul de malocluzie, 6-18 luni, Roz/Verde
Philips AventSet 2 suzete, Philips Avent, Colectia Ultra Air, Ortodontice, Fara BPA, Cu orificii mari de aerisire, Scade riscul de malocluzie, 6-18 luni, Roz/Verde
41,99 lei64,37 lei-35%
Set 2 suzete, Philips Avent, Colectia Ultra Air, Ortodontice, Fara BPA, Cu orificii mari de aerisire, Scade riscul de malocluzie, 6-18 luni, Cu model, Roz/Verde
Philips AventSet 2 suzete, Philips Avent, Colectia Ultra Air, Ortodontice, Fara BPA, Cu orificii mari de aerisire, Scade riscul de malocluzie, 6-18 luni, Cu model, Roz/Verde
41,99 lei64,37 lei-35%
Suzete set, Philips Avent, Ultra air, 0-6 luni, 2 buc Din silicon, Albastru-Portocaliu
Philips AventSuzete set, Philips Avent, Ultra air, 0-6 luni, 2 buc Din silicon, Albastru-Portocaliu
41,99 lei64,58 lei-35%
Set 2 suzete, Philips Avent, Colectia Ultra Air, Ortodontice, Fara BPA, Cu orificii mari de aerisire, 6-18 luni, Pentru noapte, Fosforescente, Cu Model, Verde/Roz
Philips AventSet 2 suzete, Philips Avent, Colectia Ultra Air, Ortodontice, Fara BPA, Cu orificii mari de aerisire, 6-18 luni, Pentru noapte, Fosforescente, Cu Model, Verde/Roz
43,99 lei67,86 lei-35%
Set 2 suzete, Philips Avent, Colectia Soothie, Forma simetrica, Tetina delicata, Fara BPA, Din silicon de calitate medicala, 0-6 luni, Albastru
Philips AventSet 2 suzete, Philips Avent, Colectia Soothie, Forma simetrica, Tetina delicata, Fara BPA, Din silicon de calitate medicala, 0-6 luni, Albastru
53,99 lei83,62 lei-35%
Set biberoane si suzete bebelusi, Philips Avent, Natural Response, 2x Biberoan 260 ml, Tetine cu debit mediu, 2x Suzeta Ultra Air 0–6 luni, Silicon, Fara BPA, Unisex
Philips AventSet biberoane si suzete bebelusi, Philips Avent, Natural Response, 2x Biberoan 260 ml, Tetine cu debit mediu, 2x Suzeta Ultra Air 0–6 luni, Silicon, Fara BPA, Unisex
144,99 lei223,59 lei-35%
Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii