Set 2 filtre compatibile Roborock S7 / S7+
Paa-home

Set 2 filtre compatibile Roborock S7 / S7+

120,00 lei125,00 lei-4%

Economisești 5,00 lei

✔ În stoc la paa-home.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Set 2 filtre compatibile Roborock S7 / S7+ produs de Paa-home poate fi cumpărat în magazinul paa-home.ro, la prețul de 120,00 lei, adică 4% mai puțin. Îl găsești la Roborock din categoria Casă & Grădină, cu prețuri actualizate.

Set 2 filtre compatibile Roborock S7 / S7+ Acest set de la Paa-home contine un filtru frontal si un filtru spate.

La 120,00 lei economisești 5,00 lei față de prețul anterior de 125,00 lei - o reducere de 4%.

De ce să alegi acest produs

La 120,00 lei, Set 2 filtre compatibile Roborock S7 / S7+ este o opțiune echilibrată ca preț, iar reducerea de 4% o face și mai interesantă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Roborock și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Paa-home - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Set 2 filtre compatibile Roborock S7 / S7+?
Set 2 filtre compatibile Roborock S7 / S7+ costă 120,00 lei, redus cu 4% de la 125,00 lei, la paa-home.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Set 2 filtre compatibile Roborock S7 / S7+?
Îl găsești la paa-home.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Set 2 filtre compatibile Roborock S7 / S7+ reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 4% - 120,00 lei în loc de 125,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Set 2 filtre compatibile Roborock S7 / S7+ face parte din categoria Casă & Grădină, la Roborock.

Produse similare

Filtru statia inteligenta Roborock S7 / S7+
Paa-homeFiltru statia inteligenta Roborock S7 / S7+
65,00 lei66,15 lei-2%
Set doua perii laterale PAA-home cu 6 brate de culoare alba compatibile cu aspiratoarele robot Roborock modelele S7, S7 Max Ultra, S7 MaxV Ultra, S7 P
Paa-homeSet doua perii laterale PAA-home cu 6 brate de culoare alba compatibile cu aspiratoarele robot Roborock modelele S7, S7 Max Ultra, S7 MaxV Ultra, S7 P
25,00 lei
Set doua perii laterale PAA-home cu 6 brate de culoare neagra compatibile cu aspiratoarele robot Roborock modelele S7, S7 Max Ultra, S7 MaxV Ultra, S7
Paa-homeSet doua perii laterale PAA-home cu 6 brate de culoare neagra compatibile cu aspiratoarele robot Roborock modelele S7, S7 Max Ultra, S7 MaxV Ultra, S7
25,00 lei
Set doua filtre PAA-home, compatibile cu aspiratoarele Xiaomi E10 Q7 M5/ Q7 M5+/ Q7 L5/ Q7 L5+
Paa-homeSet doua filtre PAA-home, compatibile cu aspiratoarele Xiaomi E10 Q7 M5/ Q7 M5+/ Q7 L5/ Q7 L5+
30,00 lei
Set doua filtre PAA-home, compatibile cu aspiratorul Roborock Q7TFA model RPA0TCP Q7TF02-00
Paa-homeSet doua filtre PAA-home, compatibile cu aspiratorul Roborock Q7TFA model RPA0TCP Q7TF02-00
30,00 lei
Set doua perii laterale PAA-home compatibile cu aspiratorul robot Roborock Q7 TFA model RPA0TCP Q7TF02-00
Paa-homeSet doua perii laterale PAA-home compatibile cu aspiratorul robot Roborock Q7 TFA model RPA0TCP Q7TF02-00
30,00 lei
Set doua perii laterale PAA-home de culoare alba compatibile cu aspiratoarele robot Roborock modelele S7, S7 Max Ultra, S7 MaxV Ultra, S7 Pro Ultra,,
Paa-homeSet doua perii laterale PAA-home de culoare alba compatibile cu aspiratoarele robot Roborock modelele S7, S7 Max Ultra, S7 MaxV Ultra, S7 Pro Ultra,,
30,00 lei
Set doua perii laterale PAA-home de culoare neagra compatibile cu aspiratoarele robot Roborock Qrevo Curv / Saros / QR / Q10 S5 /Q10 X5
Paa-homeSet doua perii laterale PAA-home de culoare neagra compatibile cu aspiratoarele robot Roborock Qrevo Curv / Saros / QR / Q10 S5 /Q10 X5
30,00 lei
Set doua perii laterale PAA-home de culoare neagra compatibile cu aspiratoarele robot Roborock modelele S7, S7 Max Ultra, S7 MaxV Ultra, S7 Pro Ultra,
Paa-homeSet doua perii laterale PAA-home de culoare neagra compatibile cu aspiratoarele robot Roborock modelele S7, S7 Max Ultra, S7 MaxV Ultra, S7 Pro Ultra,
30,00 lei
Perie de curatare statie PAA-home compatibila cu modelele Roborock S7 Maxv Ultra, S7 Pro, 8/S8 + S8 Pro, G20, G10, G10S, G10S PRO
Paa-homePerie de curatare statie PAA-home compatibila cu modelele Roborock S7 Maxv Ultra, S7 Pro, 8/S8 + S8 Pro, G20, G10, G10S, G10S PRO
32,00 lei
Set 2 filtre PAA-home compatibile cu aspiratorul Roborock Qrevo Master, Qrevo Slim
Paa-homeSet 2 filtre PAA-home compatibile cu aspiratorul Roborock Qrevo Master, Qrevo Slim
35,00 lei
Set 2 filtre PAA-home compatibile cu aspiratorul Roborock Qrevo S/Qrevo Pro/Qrevo Plus/Qrevo MaxV/Qrevo Curv/Qrevo Curve/Qrevo Edge/Qrevo Curv S5X/Qre
Paa-homeSet 2 filtre PAA-home compatibile cu aspiratorul Roborock Qrevo S/Qrevo Pro/Qrevo Plus/Qrevo MaxV/Qrevo Curv/Qrevo Curve/Qrevo Edge/Qrevo Curv S5X/Qre
35,00 lei
Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii