
necunoscut
Senzor impact 988308712R Dacia Duster facelift (2013-2017)
99,00 lei
✔ În stoc la edez.ro
Despre acest produs
Senzor impact 988308712R Dacia Duster facelift (2013-2017) are un preț de 99,00 lei și poate fi cumpărat prin partenerul edez.ro. Face parte din categoria Auto & Moto de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
Verifică prețul de 99,00 lei și disponibilitatea direct la comerciant înainte de comandă.
De ce să alegi acest produs
La 99,00 lei, Senzor impact 988308712R Dacia Duster facelift (2013-2017) este o opțiune echilibrată ca preț.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Senzor auto și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Întrebări frecvente
Cât costă Senzor impact 988308712R Dacia Duster facelift (2013-2017)?
Senzor impact 988308712R Dacia Duster facelift (2013-2017) costă 99,00 lei, la edez.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Senzor impact 988308712R Dacia Duster facelift (2013-2017)?
Îl găsești la edez.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Senzor impact 988308712R Dacia Duster facelift (2013-2017) face parte din categoria Auto & Moto, la Senzor auto.
Vezi și
Produse similare

necunoscutSenzor impact 988308712R Dacia Logan 2 (2012-2017)
99,00 lei

necunoscutSenzor impact 988308712R Dacia Logan 2 facelift (2017-2020)
99,00 lei

necunoscutSenzor impact 988308712R Dacia Sandero 2 (2012-2017)
99,00 lei

necunoscutSenzor impact 988308712R Dacia Spring (2021-2022)
99,00 lei

necunoscutSenzor impact 988308712R Dacia Spring facelift (2022-2024)
99,00 lei
![Senzor impact A0038212751 Mercedes GL Class (2006->) [X164]](/i/senzor-impact-a0038212751-mercedes-gl-class-2006-x164-3335b53c1904e816.webp)
necunoscutSenzor impact A0038212751 Mercedes GL Class (2006->) [X164]
99,00 lei
![Senzor impact A0038212751 Mercedes ML (2006-2011)[w164]](/i/senzor-impact-a0038212751-mercedes-ml-2006-2011-w164-3335b53c1904e816.webp)
necunoscutSenzor impact A0038212751 Mercedes ML (2006-2011)[w164]
99,00 lei
![Senzor impact A0038212751 Mercedes ML (2009-2011)[w164] facelift](/i/senzor-impact-a0038212751-mercedes-ml-2009-2011-w164-facelif-3335b53c1904e816.webp)
necunoscutSenzor impact A0038212751 Mercedes ML (2009-2011)[w164] facelift
99,00 lei
![Senzor impact A0038212751 Mercedes R-Class (2006-2010) [w251 , v251]](/i/senzor-impact-a0038212751-mercedes-r-class-2006-2010-w251-v2-3335b53c1904e816.webp)
necunoscutSenzor impact A0038212751 Mercedes R-Class (2006-2010) [w251 , v251]
99,00 lei
![Senzor impact A0038212751 Mercedes S-Class (2005-2009) [W221]](/i/senzor-impact-a0038212751-mercedes-s-class-2005-2009-w221-3335b53c1904e816.webp)
necunoscutSenzor impact A0038212751 Mercedes S-Class (2005-2009) [W221]
99,00 lei
![Senzor impact BK2T-14B006-AC Ford Fiesta 7 (2008-2012) [MK7]](/i/senzor-impact-bk2t-14b006-ac-ford-fiesta-7-2008-2012-mk7-4d438d896016c73e.webp)
necunoscutSenzor impact BK2T-14B006-AC Ford Fiesta 7 (2008-2012) [MK7]
99,00 lei
![Senzor impact BK2T-14B006-AC Ford Fiesta 7 facelift (2013-2017) [MK7]](/i/senzor-impact-bk2t-14b006-ac-ford-fiesta-7-facelift-2013-201-4d438d896016c73e.webp)
necunoscutSenzor impact BK2T-14B006-AC Ford Fiesta 7 facelift (2013-2017) [MK7]
99,00 lei
