Sapca Calvin Klein MONOLOGO WOVEN PATCH TRUCKER
Calvin Klein

Sapca Calvin Klein MONOLOGO WOVEN PATCH TRUCKER

160,00 lei200,00 lei-20%

Economisești 40,00 lei

✔ În stoc la various-brands.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Sapca Calvin Klein MONOLOGO WOVEN PATCH TRUCKER de la Calvin Klein poate fi comandat la various-brands.ro, la prețul de 160,00 lei, cu o reducere de 20%. Face parte din categoria Fashion de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.

Prețul curent de 160,00 lei înseamnă 20% mai puțin decât 200,00 lei, o economie de 40,00 lei.

De ce să alegi acest produs

La 160,00 lei, Sapca Calvin Klein MONOLOGO WOVEN PATCH TRUCKER este o opțiune echilibrată ca preț, iar reducerea de 20% o face și mai interesantă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Sepci și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Calvin Klein - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Sapca Calvin Klein MONOLOGO WOVEN PATCH TRUCKER?
Sapca Calvin Klein MONOLOGO WOVEN PATCH TRUCKER costă 160,00 lei, redus cu 20% de la 200,00 lei, la various-brands.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Sapca Calvin Klein MONOLOGO WOVEN PATCH TRUCKER?
Îl găsești la various-brands.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Sapca Calvin Klein MONOLOGO WOVEN PATCH TRUCKER reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 20% - 160,00 lei în loc de 200,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Sapca Calvin Klein MONOLOGO WOVEN PATCH TRUCKER face parte din categoria Fashion, la Sepci.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii