Sandale reglabile femei Luca di Gioia nude din piele 1299DS7521NU
Luca di Gioia

Sandale reglabile femei Luca di Gioia nude din piele 1299DS7521NU

174,00 lei349,00 lei-50%

Economisești 175,00 lei

✔ În stoc la benvenuti.com/ro

Preț actualizat: 2026-08-09

Despre acest produs

Prețul pentru Sandale reglabile femei Luca di Gioia nude din piele 1299DS7521NU produs de Luca di Gioia este 174,00 lei, cu o reducere de 50%, în magazinul benvenuti.com/ro. Face parte din categoria Fashion de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.

Cu 50% reducere, ajunge de la 349,00 lei la 174,00 lei (economisești 175,00 lei).

Caracteristici

Pe scurt: stil talpa joasa, culoare Nude, material Piele naturală.

Stiltalpa joasa
CuloareNude
MaterialPiele naturală

De ce să alegi acest produs

La 174,00 lei, Sandale reglabile femei Luca di Gioia nude din piele 1299DS7521NU este o opțiune echilibrată ca preț, iar reducerea de 50% o face și mai interesantă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Femei și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Luca di Gioia - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Sandale reglabile femei Luca di Gioia nude din piele 1299DS7521NU?
Sandale reglabile femei Luca di Gioia nude din piele 1299DS7521NU costă 174,00 lei, redus cu 50% de la 349,00 lei, la benvenuti.com/ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Sandale reglabile femei Luca di Gioia nude din piele 1299DS7521NU?
Îl găsești la benvenuti.com/ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Sandale reglabile femei Luca di Gioia nude din piele 1299DS7521NU reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 50% - 174,00 lei în loc de 349,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Sandale reglabile femei Luca di Gioia nude din piele 1299DS7521NU face parte din categoria Fashion, la Femei.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii