Sandale GOLD DEER bej, 22072, din piele naturala
GOLD DEER

Sandale GOLD DEER bej, 22072, din piele naturala

109,00 lei239,00 lei-54%

Economisești 130,00 lei

✔ În stoc la otter.ro

Preț actualizat: 2026-07-30

Despre acest produs

Comandă Sandale GOLD DEER bej, 22072, din piele naturala, marca GOLD DEER, la otter.ro, la 109,00 lei, adică 54% mai puțin. L-am inclus în categoria Fashion, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.

Sandalele GOLD DEER bej, confectionate din piele naturala, sunt alegerea ideala pentru femeile care cauta eleganta si confort in sezonul cald.

La 109,00 lei economisești 130,00 lei față de prețul anterior de 239,00 lei - o reducere de 54%.

De ce să alegi acest produs

La 109,00 lei, Sandale GOLD DEER bej, 22072, din piele naturala este o opțiune echilibrată ca preț, iar reducerea de 54% o face și mai interesantă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Sandale și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca GOLD DEER - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Sandale GOLD DEER bej, 22072, din piele naturala?
Sandale GOLD DEER bej, 22072, din piele naturala costă 109,00 lei, redus cu 54% de la 239,00 lei, la otter.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Sandale GOLD DEER bej, 22072, din piele naturala?
Îl găsești la otter.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Sandale GOLD DEER bej, 22072, din piele naturala reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 54% - 109,00 lei în loc de 239,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Sandale GOLD DEER bej, 22072, din piele naturala face parte din categoria Fashion, la Sandale.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii