Sandale femei Steve Madden Cylo aurii din piele 1461DSCYLOAU
Steve Madden

Sandale femei Steve Madden Cylo aurii din piele 1461DSCYLOAU

454,00 lei649,00 lei-30%

Economisești 195,00 lei

✔ În stoc la benvenuti.com/ro

Preț actualizat: 2026-08-09

Despre acest produs

Prețul pentru Sandale femei Steve Madden Cylo aurii din piele 1461DSCYLOAU produs de Steve Madden este 454,00 lei (redus de la 649,00 lei), prin partenerul benvenuti.com/ro. Din gama Fashion, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.

La 454,00 lei economisești 195,00 lei față de prețul anterior de 649,00 lei - o reducere de 30%.

Caracteristici

Printre caracteristici: stil platforma, culoare Auriu, material Piele naturală.

Stilplatforma
CuloareAuriu
MaterialPiele naturală

De ce să alegi acest produs

La 454,00 lei, Sandale femei Steve Madden Cylo aurii din piele 1461DSCYLOAU este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 30% o face și mai interesantă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Femei și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Steve Madden - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Sandale femei Steve Madden Cylo aurii din piele 1461DSCYLOAU?
Sandale femei Steve Madden Cylo aurii din piele 1461DSCYLOAU costă 454,00 lei, redus cu 30% de la 649,00 lei, la benvenuti.com/ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Sandale femei Steve Madden Cylo aurii din piele 1461DSCYLOAU?
Îl găsești la benvenuti.com/ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Sandale femei Steve Madden Cylo aurii din piele 1461DSCYLOAU reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 30% - 454,00 lei în loc de 649,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Sandale femei Steve Madden Cylo aurii din piele 1461DSCYLOAU face parte din categoria Fashion, la Femei.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii