Săculeț cadou personalizat SCC1
Inedit Print

Săculeț cadou personalizat SCC1

65,00 lei

✔ În stoc la ineditprint.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Prețul pentru Săculeț cadou personalizat SCC1 produs de Inedit Print este 65,00 lei, prin partenerul ineditprint.ro. Face parte din categoria Bazar de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.

Săculeț cadou personalizat SCC1 poate fi personalizat cu numele dorit.

Prețul afișat, 65,00 lei, este preluat din feedul magazinului și actualizat periodic.

De ce să alegi acest produs

La 65,00 lei, Săculeț cadou personalizat SCC1 este o opțiune echilibrată ca preț.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Cadouri sub 150 lei și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Produsul poartă marca Inedit Print - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Săculeț cadou personalizat SCC1?
Săculeț cadou personalizat SCC1 costă 65,00 lei, la ineditprint.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Săculeț cadou personalizat SCC1?
Îl găsești la ineditprint.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Săculeț cadou personalizat SCC1 face parte din categoria Bazar, la Cadouri sub 150 lei.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii