
Rudy - Le Maioliche
Rudy - Le Maioliche Portofino gel de dus si baie
75,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
Prețul pentru Rudy - Le Maioliche Portofino gel de dus si baie produs de Rudy - Le Maioliche este 75,00 lei, prin partenerul notino.ro. Din gama Sănătate & Frumusețe, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.
Urmărim prețul de 75,00 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.
De ce să alegi acest produs
La 75,00 lei, Rudy - Le Maioliche Portofino gel de dus si baie este o opțiune echilibrată ca preț.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Geluri de dus și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Rudy - Le Maioliche - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Rudy - Le Maioliche Portofino gel de dus si baie?
Rudy - Le Maioliche Portofino gel de dus si baie costă 75,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Rudy - Le Maioliche Portofino gel de dus si baie?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Rudy - Le Maioliche Portofino gel de dus si baie face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Geluri de dus.
Vezi și
Produse similare

Rudy - Le MaiolicheRudy - Le Maioliche Savoy gel de dus si baie
75,00 lei

Rudy - Le MaiolicheRudy - Le Maioliche Tuscany Grapes gel de dus si baie
75,00 lei

TeaologyTeaology Jasmine Tea Body Wash gel de dus tonifiant
75,00 lei

Tree HutTree Hut Watermelon Foaming Gel Wash gel de dus spumant
75,00 lei

VichyVichy Homme Hydra-Mag C gel de duș pentru corp si par
75,00 lei

Vivian GrayVivian Gray Delicious Peony set cadou
75,00 lei

Vivian GrayVivian Gray Sensational Sensual Jasmine set cadou pentru corp
75,00 lei

Vivian GrayVivian Gray Sensational Wild Orchid set cadou pentru corp
75,00 lei

Vivian GrayVivian Gray Sensuous Camelia set cadou
75,00 lei

Vivian GrayVivian Gray Velvet Touch set cadou pentru corp
75,00 lei

GoldwellGoldwell Dualsenses For Men gel de dus si sampon 2in1
76,00 lei

Old SpiceOld Spice Nightpanther Wild Explorer Set set cadou pentru barbati
77,00 lei
