
ROYAL CANIN
ROYAL CANIN Persian Adult, hrană umedă pisici, (pate), 85g
6,99 lei
✔ În stoc la pentruanimale.ro
Despre acest produs
ROYAL CANIN Persian Adult, hrană umedă pisici, (pate), 85g de la ROYAL CANIN are un preț de 6,99 lei și este disponibil prin partenerul pentruanimale.ro. Îl găsești la Pisici din categoria Animale, cu prețuri actualizate.
Urmărim prețul de 6,99 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.
De ce să alegi acest produs
La 6,99 lei, ROYAL CANIN Persian Adult, hrană umedă pisici, (pate), 85g este o opțiune accesibilă.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Pisici și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca ROYAL CANIN - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă ROYAL CANIN Persian Adult, hrană umedă pisici, (pate), 85g?
ROYAL CANIN Persian Adult, hrană umedă pisici, (pate), 85g costă 6,99 lei, la pentruanimale.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra ROYAL CANIN Persian Adult, hrană umedă pisici, (pate), 85g?
Îl găsești la pentruanimale.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
ROYAL CANIN Persian Adult, hrană umedă pisici, (pate), 85g face parte din categoria Animale, la Pisici.
Vezi și
Produse similare

SCHESIRSCHESIR Complete Nutrition, Ton și Pui, plic hrană umedă pisici, (în aspic), 85g
6,99 lei

SCHESIRSchesir Kitten Pui in Jelly, 85 g
6,99 lei

SCHESIRSchesir Kitten Ton in Jelly, 85
6,99 lei

SCHESIRSupă pisici ton și calamar SCHESIR Soup 40 g pentru hidratare
6,99 lei

Wellness CoreWellness Core Cat Tender Cuts cu Pui si Somon, in Sos, 85 g
6,99 lei

WIEJSKA ZAGRODAWIEJSKA ZAGRODA Hrană umedă pentru pisici, pui cu creveți și valeriană, 100 g
6,99 lei

WIEJSKA ZAGRODAWIEJSKA ZAGRODA Hrană umedă pentru pisici vită cu vițel și iarba-mâței, 100 g
6,99 lei

WIEJSKA ZAGRODAWIEJSKA ZAGRODA Superfoods Hrană umedă pentru pisici, carne de cal cu ton și valeriană 100 g
6,99 lei

ADVANCEHrana dietetica pentru pisici Advance Gastroenteric 85 gr
7,00 lei

ROYAL CANINHrana dietetica pentru pisici Royal Canin GastroIntestinal Moderate Calorie 85 gr
7,00 lei

ROYAL CANINHrana dietetica pentru pisici Royal Canin Urinary S O in gravy 85 gr
7,00 lei

ROYAL CANINHrana dietetica pentru pisici Royal Canin Urinary S O Loaf 85 gr
7,00 lei
